Avtomobili za 3 letnike
Predstavitev izdelka
| Atributi, specifični za industrijo | |
| Material | Plastika |
| Moč | Baterija |
| Drugi atributi | |
| Starostni razpon | 2 do 4 leta, 5 do 7 let, 8 do 13 let |
| Kraj izvora | Zhejiang, Kitajska |
| Vrsta | avto |
| Slog | Vožnja vklop igrača |
| Spol | Uniseks |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | PHXH-JC999 |
| Ime izdelka | Otroški električni avtomobil |
| Največja obremenitev | 30 kg |
| Kolesa | 4 kolesa |
| Velikost kartona | 128*86*44CM |
| Velikost izdelka | 132X81X82CM |
| G.W | 30 kg |
| N.W | 25 kg |
| Motor | 35W*2 |
| Baterija | 12V7AH*1 |
| Certifikat | EN71-1-2-3,EN62115,Vsebnost ftalatov,F963 |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | 7 plasti kartona 1 kos pakiranje v 1 kos karton Kompleti polnilnika in vijakov vključeni Vsako pakiranje, vključno z UPORABNIŠKIM PRIROČNIKOM za uporabo Brezplačno tiskanje logotipa stranke na karton in nalepke na avtomobile |
| Pristanišče | Šanghaj |
| Zmožnost dobave | 1500 kosov/kosov na mesec Otroci se vozijo z električnim avtomobilom na UTV |


Ti avtomobili, opremljeni z vrati USB in vmesnikom MP3, omogočajo vašemu mlademu vozniku, da med vožnjo uživa v svojih najljubših melodijah. Štirikolesni blažilniki zagotavljajo gladko in udobno vožnjo ter zagotavljajo nežno potovanje za vašega triletnega raziskovalca. Integrirane luči, vključno s sprednjimi in zadnjimi lučmi, ne samo da dodajo pridih realizma, ampak tudi povečajo vidljivost za dodatno varnost med igralnimi avanturami.


Krmarite po hitrosti igranja s funkcijo prilagajanja hitrosti s tremi hitrostmi, ki ponuja možnosti, primerne za različne ravni spretnosti. Vključitev povezave Bluetooth še dodatno razširja možnosti zabave in tem majhnim vozilom doda pridih sodobne tehnologije.


Bodite prepričani, naši avtomobili za 3-letnike imajo ugodne cene, zahvaljujoč naši predanosti neposredni prodaji v tovarni. Zavedamo se pomena zagotavljanja kakovosti, varnosti in cenovne dostopnosti za družine, s čimer zagotavljamo, da ti avtomobili postanejo cenjeni spremljevalci za zgodnje dogodivščine vašega malčka.

Priljubljena oznake: avtomobili za 3 letnike, Kitajska avtomobili za 3 letnike proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Otroška igrača motorno kolo
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi




