Otroški električni avto
Predstavitev izdelka
| Atributi, specifični za industrijo | |
| Material | Plastika |
| Moč | Baterija |
| Drugi atributi | |
| Starostni razpon | 0 do 24 mesecev, 2 do 4 leta, 5 do 7 let, 8 do 13 let |
| Kraj izvora | Zhejiang, Kitajska |
| Vrsta | avto |
| Slog | Vožnja vklop igrača |
| Spol | Uniseks |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | PHXH-JC009105 |
| Ime izdelka | Otroški električni avtomobilček |
| Opis | Upravlja se z električnim pedalom in daljinsko upravlja 2,4G |
| funkcija | Z BT, USB, zaslon za napajanje |
| barva | rdeča, črna, oranžna, modra |
| Baterija | 12V10A/24V7A |
| Velikost izdelka | 104*73*61 cm |
| Velikost kartona | 97*57*38 cm |
| G.W.&N.W | 12V:18/15kg 24V:20/18kg |
| Pakiranje in dostava | |
| Pristanišče | Šanghaj |


Ta električni avtomobil, ki ga poganja robusten 12-voltni sistem z dvojnim pogonom, zagotavlja optimalno zmogljivost in otrokom omogoča brez težav raziskovanje okolice. Možnosti visoke in nizke hitrosti, skupaj z možnostjo premikanja naprej in vzvratno, poskrbijo za različne ravni spretnosti, kar zagotavlja varno in razburljivo potovanje za male voznike.


Prevzemite ukaz s funkcijo 2.4GR/C, ki ponuja prilagoditve treh hitrosti za prilagojeno in vznemirljivo vožnjo. Štirikolesni blažilniki skupaj z izjemno velikimi blažilniki zagotavljajo nemoteno in udobno izkušnjo ter otrokom omogočajo enostavno krmarjenje po različnih terenih. Vključitev mehanizma za zagon z ročico in ključem dodaja pridih realizma in vznemirjenja ter pri mladih voznikih spodbuja občutek neodvisnosti. Z lahkoto upravljajte luči s stikalom za luči, kar zagotavlja dodatno raven interaktivnosti.


Bodite prepričani, zaradi ugodne tovarniške neposredne prodajne cene je ta otroški električni avtomobil odlična izbira za družine, ki iščejo kakovost, varnost in cenovno dostopnost. Dobrodošli v svetu neskončnih dogodivščin – povprašajte zdaj in svojemu otroku zagotovite vrhunsko izkušnjo električne vožnje!
Priljubljena oznake: otroški električni avtomobil, Kitajska otroški električni avtomobil proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi






