Avtomobili za 5 letnike Avtomobili za 5 letnike
Predstavitev izdelka
| Atributi, specifični za industrijo | |
| Material | Plastika |
| Moč | Baterija |
| Drugi atributi | |
| Starostni razpon | 0 do 24 mesecev, 2 do 4 leta, 5 do 7 let, 8 do 13 let |
| Kraj izvora | Zhejiang, Kitajska |
| Vrsta | avto |
| Slog | Vožnja vklop igrača |
| Spol | Uniseks |
| Blagovna znamka | DAODEABO |
| Številka modela | PHXH-Audi TTRS |
| Ime izdelka | Otroški avto z licenco Audi TTRS |
| barva | rdeča, bela, črna, rumena, modro-siva, modra, roza, siva |
| funkcija | Električni daljinski upravljalnik |
| Kolesa | 4 kolesa |
| Opis | Glasbena plošča: USB vtičnica, zaslon za napajanje |
| Baterija | 12V4,5AH |
| Velikost izdelka | 102*60*44 cm |
| Velikost kartona | 102*54*27cm / CBM:0,149 |
| GW & NW (KG) | 14,5 / 11,8 kg |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | 1*20HQ:96PCS;1*40HQ:247PCS |


Ti avtomobili, ki jih poganja robusten 12-voltni sistem za visoke in nizke hitrosti, ponujajo dinamično premikanje naprej in nazaj ter zagotavljajo vznemirljivo, a varno izkušnjo vožnje, prilagojeno sposobnostim vašega 5-letnega raziskovalca. Sprednje in zadnje luči dodajo pridih realizma, izboljšajo vidljivost in ustvarijo vzdušje pri vožnji.


Izkusite gladko in udobno vožnjo z blažilnikom zadnjega kolesa, ki zagotavlja stabilnost na različnih terenih. Dodatek dvojnih vrat doda pridih prefinjenosti in omogoča enostaven vstop in izstop, kar pri mladih voznikih spodbuja občutek neodvisnosti.


Bodite prepričani, naši avtomobili za 5-letnike imajo ugodne cene zaradi naše predanosti neposredni prodaji v tovarni. Kakovost, varnost in cenovna dostopnost so v ospredju našega poslanstva in zagotavljajo, da ti električni avtomobili postanejo cenjeni spremljevalci pri odraščajočih dogodivščinah vašega otroka.

Priljubljena oznake: avtomobili za 5 letnike avtomobili za 5 letnike, Kitajska avtomobili za 5 letnike avtomobili za 5 letnike proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Otroški električni avto
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







