Otroški električni avtomobilček
Predstavitev izdelka
| Ključni atributi | |
| Atributi, specifični za industrijo | |
| Material | Plastika |
| Moč | Baterija |
| Drugi atributi | |
| Starostni razpon | 2 do 4 leta |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Vrsta | avto |
| Slog | Ride On Toy |
| Spol | Uniseks |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | BEJ -6288 |
| Ime izdelka | Otroški električni motor |
| barva | Rdeča/zelena/rumena/modra/roza |
| Velikost izdelka | 77*67*55 cm |
| Velikost kartona | 64 * 36 * 38 cm |
| N.W | 7,5 KG |
| G.W | 8,5 KG |
| Avtomobilska baterija | 6V/4,5Ah*2 |
| Primerna starost | 2-4let |
| Največja obremenitev | 50 kg |
| Hitrost | 3-5 km/h |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | Prilagajanje |
| Pristanišče | Tianjin |
| Zmožnost dobave | 2000 kartonov na mesec |

Predstavljamo naš otroški električni avtomobilček, čudovit in inovativen dodatek k igri, ki je zasnovan tako, da očara srca mladih pustolovcev. Ta električni avtomobilček, ukrojen za užitek otrok, združuje popolno mešanico varnosti, udobja in zabave.

Potopite svojega malčka v očarljiv svet glasbe za zgodnje izobraževanje, ko se podaja na razburljiva potovanja. Kul sistem osvetlitve doda vsaki vožnji pridih čarobnosti in ustvari vizualno stimulativno izkušnjo, ki izboljša čas igranja in razvnema domišljijo.


Če vaš otrok sedi v posebej udobnem sedežu, lahko uživa v udobni in prijetni vožnji, zaradi česar bo igranje čudovita izkušnja. Nadgrajeni sprednji in zadnji regali za shranjevanje dodajajo praktičen element, saj vašemu otroku nudijo prostor za prenašanje svojih najljubših igrač ali zakladov, ko se sprehajajo naokoli.

Opremljen z daljinskim upravljalnikom, imajo starši možnost, da vodijo otrokovo pustolovščino, dodajo dodatno raven nadzora in zagotovijo brezskrbno izkušnjo igranja. Vključitev luksuznega usnjenega sedeža dvigne raven udobja, kar zagotavlja, da se vaš malček vozi v stilu in sproščenosti.

Za dodatno vsestranskost, nadgrajena bočno nameščena različica omogoča priročno vlečenje avtomobila enega za drugim. Zaradi te funkcije je primeren za uporabo pri drugorojenih otrocih, saj spodbuja interaktivno igro med brati in sestrami ter krepi občutek tovarištva.
Varnost je glavna prednostna naloga s karoserijo avtomobila all-inclusive, ki zagotavlja varen in zaščiten prostor za vašega otroka. Čudovita žele barva dodaja očarljiv estetski pridih, zaradi česar ta električni avtomobilček ni le razburljiva igrača, ampak tudi vizualno privlačen dodatek.
Z ugodno ceno, ki odraža kakovost in dostopnost, je naš otroški električni avtomobilček na voljo za povpraševanje in naročilo prek naše tovarniške neposredne prodaje. Z izbiro tega izdelka vlagate v visokokakovosten, eleganten in zabaven dodatek k igralnemu repertoarju vašega otroka.
Ne zamudite priložnosti, da v svet svojega malčka prinesete veselje in vznemirjenje. Vabljeni k povpraševanju in naročilu otroškega električnega avtomobila še danes in pustite, da se dogodivščine odvijajo z varnostjo, slogom in inovativnostjo!
Priljubljena oznake: otroški električni avtomobil, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna otroških električnih avtomobilov
Naslednji: Otroški ATV
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi





