Otroška igrača motorno kolo
Predstavitev izdelka
| Atributi, specifični za industrijo | |
| Material | Plastika |
| Moč | Baterija |
| Drugi atributi | |
| Starostni razpon | 2 do 4 leta, 5 do 7 let, 8 do 13 let |
| Kraj izvora | Zhejiang, Kitajska |
| Vrsta | avto |
| Slog | Vožnja vklop igrača |
| Spol | Uniseks |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | PHXH-JC919 |
| Ime izdelka | Otroški električni motor |
| barva | rdeča, modra, bela, rumena, oranžna |
| funkcija | Multifunkcijski volan z glasbenimi učinki |
| Baterija | 6V4A |
| Velikost izdelka | 90*42*58 cm |
| Velikost kartona | 68,8*29*33 cm / CBM:0.0658 |
| GW & NW (KG) | 7,5/6,65 kg |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | 1pc/ctn,430pcs/1 * 20GP,1030pcs/1 * 40HQ |
| Pristanišče | Šanghaj |
| Zmožnost dobave | 40000 kosov/kosov na mesec |
Predstavljamo naš otroški motorni motor – razburljivo in vsestransko doživetje vožnje, ki je zasnovano tako, da podžge domišljijo in zagotovi neskončne ure veselja za vaše male voznike. Natančno izdelan z množico funkcij ta motorna igrača ni le igrača; je dinamično vozilo, ki združuje varnost, zabavo in funkcionalnost.
Dajte svojemu otroku moč nadzora z neodvisnim stikalom za upravljanje naprej in nazaj, kar mu omogoča enostavno krmarjenje po igralnem prostoru. Nožni pedal dodaja realističen pridih in mladim kolesarjem omogoča intuitiven način pospeševanja in upočasnjevanja ter spodbuja občutek nadzora in koordinacije.
Osvetlite pot z dvojnimi žarometi, ki zagotavljajo izboljšano vidljivost in pridih realizma v vsaki avanturi. Luči glasbenih zvočnikov dodajo veččutno razsežnost in vožnjo spremenijo v dinamično in privlačno izkušnjo. Dovolite svojemu otroku, da ustvari lastno zvočno podlago za igranje, s čimer poveča veselje in vznemirjenje svojih pobegov na prostem.
Priljubljena oznake: otroška igrača motorno kolo, Kitajska otroška igrača motorno kolo proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Motorno kolo na baterije za otroke
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







