Otroški električni motorni tricikel
Predstavitev izdelka
| Ključni atributi | |
| Drugi atributi | |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Starostni razpon | 2 do 4 leta, 5 do 7 let, 8 do 13 let |
| Številka modela | DLS-K2 |
| baterijo | 6V4*1 |
| motor | 380*1 |
| barva | rumeno bela |
| n.w./g.w. | 4,3/5,6 kg |
| Velikost izdelka | 68*43*50 cm |
| Velikost pakiranja | 62*34*37 cm |
| Opis | akumulatorski otroški motor |
| starost | 3-12 let |
| Ime izdelka | Otroški električni motor |
| OEM/ODM | Sprejemljivost |
| Pristanišče | pristanišče tianjin ali katero koli pristanišče |
| Zmožnost dobave | 8000 kosov/kosov na mesec |

Predstavljamo naš inovativen otroški električni motorni tricikel, popolno mešanico varnosti, sloga in zabave za vaše najmlajše. Ta tricikel, zasnovan z največjo skrbnostjo in natančnostjo, se ponaša z obilico funkcij, s katerimi bo vsaka vožnja za vašega otroka postala prijetna in varna izkušnja.

Ena izmed izstopajočih lastnosti našega otroškega električnega motornega tricikla je njegov enostaven zagon z enim gumbom. Vaš otrok lahko začne svojo vznemirljivo pustolovščino s preprostim pritiskom, kar poveča njegov občutek neodvisnosti in užitka. Tricikel je opremljen tudi z vgrajenim glasbenim sistemom, ki zagotavlja poglobljeno zvočno izkušnjo, ki izboljša celotno vožnjo.

Varnost je naša glavna prednostna naloga in naš tricikel vključuje edinstveno trikotno stabilno zasnovo ohišja, ki preprečuje prevračanje in zagotavlja največjo možno varnost vašega otroka med vožnjo. Zaradi robustne konstrukcije in premišljene izbire oblikovanja je ta tricikel zanesljiva izbira za starše, ki jim je varnost otroka na prvem mestu.

Poleg izjemnih varnostnih lastnosti je naš otroški električni motorni tricikel na voljo v živahni paleti bogatih in vpadljivih barv. Vaš otrok lahko izbira med več možnostmi, kar mu omogoča, da izbere svoj najljubši odtenek in se vozi v stilu. Edinstven videz tricikla ne naredi samo vizualno privlačnega, ampak ga tudi loči od drugih običajnih triciklov na trgu.

Zavedamo se pomena cenovne dostopnosti in zato naš otroški tricikel z električnim motorjem ponuja ugodno ceno brez kompromisov pri kakovosti in varnosti. Verjamemo, da si vsak otrok zasluži priložnost izkusiti veselje do jahanja, naše konkurenčne cene pa zagotavljajo, da lahko več družin svojim najmlajšim ponudi to razburljivo priložnost.
Ne zamudite te fantastične priložnosti, da otroku pričarate nasmeh na obraz. Dobrodošli, da danes povprašate in oddate naročilo za naš otroški električni motorni tricikel. Naj se vaš otrok poda na vznemirljive dogodivščine, pri tem pa bo ostal varen, zabaven in eleganten – saj si zasluži le najboljše.
Priljubljena oznake: otroški električni motorni tricikel, Kitajska otroški električni motorni tricikel proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Otroški veliki električni avtomobilček
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi





