Električno zložljivo e-kolo
Predstavitev izdelka
| Zobniki | 7 hitrosti |
| Material okvirja | Aluminij |
| Velikost kolesa | 20" |
| Napetost | 48V |
| Napajanje | Litijeva baterija |
| Zavorni sistem | Disk zavora |
| Kapaciteta baterije | 10,5 AH |
| Drugi atributi | |
| Navor | 70-80} Nm |
| Kraj izvora | Tianjin, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | DGCS-K3 |
| Najvišja hitrost | <30km/h |
| Čas polnjenja | >3 ure |
| Položaj motorja | Motor zadnjega pesta |
| Položaj baterije | Integrirana baterija |
| Vrsta | zložljivo 20" e-kolo |
| Funkcija | debela pnevmatika |
| Moč motorja | 48V350W |
| Zaslon | LCD |
| Baterija | 48V 10,4Ah litijeva baterija |
| Menjalnik | 7 prestavni menjalnik Shimano |
| Širina pnevmatike | 4.0 DEBELA PNEVMATIKA |
| Zavora | Disk zavore |
| Prednje vilice | Vilice iz aluminijeve zlitine |
| Svetloba | LED lučka |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | 85% SKD 1 karton za plovbo |
| Pristanišče | Pristanišče Tianjin |
| Zmožnost dobave | 1000 kompletov na mesec |

Predstavljamo naše vrhunsko električno zložljivo e-kolo, čudež sodobnega inženiringa, zasnovan za izboljšanje vaše izkušnje pri vožnji v službo. To električno kolo, ki se ponaša z elegantno in prilagodljivo barvno paleto, ni le praktično prevozno sredstvo, ampak tudi eleganten izraz.

Naše e-kolo, opremljeno z zmogljivim kolesnim motorjem s 350 W-1000 W naperami, brez težav križari s hitrostmi od 25 km/uro do impresivnih 50 km/uro, kar zagotavlja hitro in učinkovito potovanje. Litijeva baterija 48V10,4A zagotavlja impresiven doseg 40 kilometrov z enim polnjenjem, zaradi česar je zanesljiv spremljevalec na vaših vsakodnevnih potovanjih.

Natančno izdelana sedežna cev iz aluminijeve zlitine in vodoravni ročaj prispevata k lahki, a vzdržljivi strukturi kolesa. Posebne pnevmatike 20*4.0 za električna vozila, skupaj s specializiranim 7-hitrostnim prostim kolesom Shimano, ponujajo izjemen oprijem in nadzor, zaradi česar so primerne za različne terene.

Prestavna ročica Shimano TX50 in zadnji menjalnik ZT50 zagotavljata brezhibne prehode prestav, kar zagotavlja gladko in prijetno izkušnjo vožnje. Zavorni sistem našega e-kolesa je vrhunski s posebnimi mehanskimi kolutnimi zavorami tako spredaj kot zadaj, kar zagotavlja zanesljivo moč ustavljanja v vseh pogojih.

Varnost in udobje sta najpomembnejši, naše električno zložljivo e-kolo pa je opremljeno s celovitim sistemom osvetlitve. Vodoodporni konektorji, hupa, žarometi in funkcije krmiljenja se brezhibno integrirajo, kar zagotavlja vidljivost med nočnimi vožnjami. Funkcija enosmerne zavorne luči v zadnji luči doda dodatno raven varnosti.

Izkusite vsestranskost s tremi različnimi načini vožnje: čisto električni za enostavno križarjenje, električni pomočnik za povečanje moči, ko je potrebno, in vožnja na človeški pogon za tradicionalno kolesarsko izkušnjo. Integriran 12-magnetni senzor hitrosti in 5-instrument modela hitrosti s polnjenjem USB in vodoodpornostjo P68 povečujeta tehnološko moč kolesa.
Z neposrednimi tovarniškimi cenami naše električno zložljivo e-kolo ponuja neprekosljivo kombinacijo zmogljivosti, stila in cenovne dostopnosti. Ne zamudite priložnosti za revolucijo svojega prevoza – poizvedite in naročite še danes!
Priljubljena oznake: električno zložljivo e-kolo, proizvajalci, dobavitelji, tovarna električnih zložljivih e-koles na Kitajskem
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi








