Električno zložljivo kolo za vse terene
Predstavitev izdelka
| Zobniki | 7 Hitrost |
| Material okvirja | Aluminijeva zlitina |
| Velikost kolesa | 20" |
| Napetost | 48V |
| Napajanje | Litijeva baterija |
| Zavorni sistem | Disk zavora |
| Kapaciteta baterije | 10,5 Ah |
| Drugi atributi | |
| Čas polnjenja | >3 ure |
| Položaj motorja | Motor zadnjega pesta |
| Položaj baterije | Integrirana baterija |
| Širina pnevmatike | 20*4" |
| Kraj izvora | Guangdong, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | DGCS-K4 |
| Razpon na moč | 35-45 km |
| Najvišja hitrost | 30-50Km/h |
| Navor | 60-70Nm |
| Ime izdelka | Električno fording kolo |
| Kapaciteta baterije | 48V 10,5ah (13Ah, 15Ah neobvezno) |
| Moč motorja | 500 W (750 W/1000 W neobvezno) |
| Krmilnik | 48V sinusni inteligentni krmilnik |
| Dispaly | LCD digitalni zaslon |
| Največja obremenitev | 150 kg |
| Logotip | OEM sprejemljivo |
| Amortizer | Vzmetenje okvirja |
| Neto teža | 28 kg |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | Pakirano v 5-plastnih kartonih |
| Pristanišče | pristanišče Shenzhen |
| Zmožnost dobave | 800 kosov/kosov na teden |

Podajte se v novo dobo pustolovščin z našim električnim zložljivim kolesom za vse terene, fuzijo inovacij in robustnega dizajna, ki na novo opredeljuje vsestranskost v svetu električnih koles. Okvir, izdelan iz letalske aluminijeve zlitine, ni le lahek, ampak izkazuje izjemno vzdržljivost, kar zagotavlja robustnega spremljevalca za vaše terenske izlete.

S prednjimi vilicami, ki blažijo udarce, je spopadanje z neravnimi tereni enostavno in zagotavlja gladko in udobno vožnjo tudi na najzahtevnejših površinah. Prilagodljivost kolesa je dodatno izboljšana z vodoodporno armaturno ploščo, ki doda pridih modernosti, hkrati pa zagotavlja vzdržljivost v različnih vremenskih razmerah.

S tremi dinamičnimi načini vožnje se to električno zložljivo kolo prilagodi vsaki vaši potrebi. Preprosto preklapljajte med Pure Electric Riding za vznemirljivo potovanje na motorni pogon, Electric-Assisted Riding za dodatno spodbudo pri osvajanju hribov in Manual Riding za tradicionalno kolesarsko izkušnjo. Brezhiben prehod med načini ponuja prilagojeno in prijetno izkušnjo vožnje za vse želje.

Vaše dogodivščine napaja litijeva baterija 48 V10,4 A, robusten vir energije, ki poganja kolo z izjemnim dosegom 60 kilometrov z enim polnjenjem. Poslovite se od skrbi za doseg, ko raziskujete terene daleč naokoli, prepričani v zanesljivo dolgo življenjsko dobo baterije.

Izkusite svobodo raziskovanja s kolesom, zasnovanim za vse terene. Od mestnih ulic do razgibanih poti je naše električno zložljivo kolo za vse terene vaša vstopnica za pustolovščino brez primere. Zaradi ugodne cene in neposredne prodaje v tovarni je to električno kolo neustavljiva izbira za tiste, ki iščejo mešanico zmogljivosti in cenovne dostopnosti.
Priljubljena oznake: električno zložljivo kolo za vse terene, proizvajalci, dobavitelji, tovarna električnih zložljivih koles za vse terene
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi








