Zložljivo električno kolo Fat Tire z
Predstavitev izdelka
| Zobniki | 7 Hitrost |
| Material okvirja | Aluminijeva zlitina |
| Velikost kolesa | 20" |
| Napetost | 48V |
| Napajanje | Litijeva baterija |
| Zavorni sistem | Disk zavora |
| Kapaciteta baterije | 10,5 AH |
| Drugi atributi | |
| Položaj motorja | Motor zadnjega pesta |
| Položaj baterije | Integrirana baterija |
| Pametna vrsta | Senzor, bluetooth, elektronski, digitalni |
| Kraj izvora | Guangdong, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | DGCS-K8 |
| Razpon na moč | 31 - 60 km |
| Najvišja hitrost | 30-50Km/h |
| Navor | 70-80} Nm |
| Čas polnjenja | >3 ure |
| Ime izdelka | Zložljivo električno kolo |
| Baterija | 48V 10,5Ah litijeva baterija |
| Moč motorja | 750W |
| Zaslon | LCD digitalni zaslon |
| Zavora | Hidravlične disk zavore |
| Vilice | Vzmetne vilice |
| Pnevmatika | 20" |
| Nosilnost | 150 KG |
| Therottle | Polobratni plin |
| Krmilnik | 9 cevi 25A pozitivni bazalt brez krtačk |
| Zmožnost dobave | 600 kosov/kosov na mesec |

Predstavljamo naše električno kolo Folding Fat Tire, popolno mešanico inovativnosti in udobja, ki je zasnovano tako, da dvigne vašo izkušnjo vožnje na nove višine. Natančno izdelan okvir tega izjemnega kolesa je izdelan iz lahke in vzdržljive aluminijeve zlitine, ki zagotavlja čvrsto, a okretno vožnjo. S težo le 30 kg celotno vozilo dosega idealno ravnovesje med robustnostjo in prenosljivostjo.

Usedite se na plišasto in odebeljeno sedlo, ki zagotavlja udobno vožnjo, ne glede na to, ali križarite po mestnih ulicah ali raziskujete brezpotja. Premišljena vključitev sprednjih luči in zadnjih luči ne le izboljša vašo vidljivost v slabih svetlobnih pogojih, ampak tudi doda pridih modernosti dizajnu kolesa.

Naše električno kolo Folding Fat Tire, opremljeno z zmogljivo baterijo, se ponaša z impresivnim dosegom 40 kilometrov z enim polnjenjem. To pomeni, da lahko uživate v daljših vožnjah brez skrbi, da bi vam zmanjkalo energije. Velika kapaciteta baterije zagotavlja, da vaša potovanja niso le udobna, temveč tudi zanesljiva.

Izrazite svojo individualnost z izbiro med številnimi barvami ali pa pojdite korak dlje in se odločite za barvo po meri, ki odmeva z vašim osebnim stilom. Prilagodljivost izbire barv zagotavlja, da vaše električno kolo ni le prevozno sredstvo, temveč tudi odraz vašega edinstvenega okusa.

Našo predanost zagotavljanju vrhunske izkušnje vožnje dopolnjuje ugodna cena. Kot proizvod neposredne prodaje v tovarni vam ponujamo kakovost in cenovno dostopnost v enem neprekosljivem paketu. Vabimo vas, da povprašate in naročite ter izkoristite priložnost in sprejmete prihodnost kolesarjenja z našim zložljivim električnim kolesom z debelimi pnevmatikami. Ne zamudite priložnosti, da spremenite svoje vožnje – povprašajte in naročite še danes!
Priljubljena oznake: električno kolo z zložljivo debelo pnevmatiko, Kitajska zložljivo električno kolo z debelo pnevmatiko s proizvajalci, dobavitelji, tovarno
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi








