Gorsko e-kolo s pnevmatikami za odrasle
Predstavitev izdelka
| Zobniki | Ena hitrost |
| Material okvirja | Jeklo |
| Velikost kolesa | 300-8 |
| Napetost | 48V |
| Napajanje | SVINČENO-KISLINSKI AKUMULATOR |
| Zavorni sistem | Disk zavora |
| Kapaciteta baterije | 20Ah |
| Drugi atributi | |
| Navor | 50-60} Nm |
| Kraj izvora | Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | DGCS-K15 |
| Razpon na moč | 31 - 60 km |
| Najvišja hitrost | <30km/h |
| Čas polnjenja | 6-8H |
| Položaj motorja | Centralni motor |
| Položaj baterije | Dol cev |
| Krmilnik | 12 cev |
| Ključne besede | električni tricikel |
| Zaslon | LCD zaslon |
| Nazivna potniška zmogljivost | Tri sedeži |
| Nosilnost | 300 kg |
| Svetloba | LED lučka |
| Celotna dimenzija | 155*75*110 cm |
| Dimenzije paketa | 137*72*65 cm |
| Material platišča pnevmatike | Aluminijeve zlitine |
| Pnevmatike | Pnevmatika brez zračnice |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | Kartonska embalaža |
| Pristanišče | Tianjin |
| Zmožnost dobave | 5000 kosov/kosov na mesec |

Predstavljamo naše gorsko e-kolo Tire za odrasle, vrhunec električnih kolesarskih inovacij, ki brezhibno združuje moč, zmogljivost in vzdržljivost ter na novo definira vaše terenske avanture. To e-kolo, zasnovano z mislijo na zahtevnega kolesarja, se ponaša z obilico funkcij, ki ga ločujejo v kraljestvu gorskega kolesarjenja.

Izrazite svojo individualnost s prilagodljivo barvno paleto, ki podpira personalizacijo in vam omogoča, da se vozite v stilu. Naše e-kolo, ki ga poganja robusten kolesni motor z močjo 350 W-1000 W, vas poganja po različnih terenih s hitrostmi od udobnih 25 km/uro do vznemirljivih 50 km/uro. Litijeva baterija 48V10,4A zagotavlja velik doseg 40 kilometrov, kar zagotavlja dovolj energije za daljše gorske poti.

Natančno izdelan okvir iz aluminijeve zlitine dosega popolno ravnovesje med močjo in težo, kar prispeva k splošni vzdržljivosti in manevriranju e-kolesa. S težo 30 kg in nosilnostjo 150 kg je to e-kolo robustno in vsestransko ter se z lahkoto spopade z izzivi gorskih pokrajin.

Samozavestno krmarite po neravnih terenih, zahvaljujoč posebnemu kompletu sklede, zasnovanemu za električna vozila, in posebnim pnevmatikam 20*4.0, prilagojenim za terenske avanture. Oljno rumene sprednje vilice za blaženje udarcev dodatno izboljšajo vašo izkušnjo vožnje, saj zagotavljajo gladko in udobno vožnjo po različnih površinah.

Gorsko e-kolo Tire, prilagojeno vsestranskosti, ponuja tri načine vožnje – čisto električno, električno pomoč in vožnjo na človeški pogon. Ne glede na to, ali imate raje udobje električne energije ali izziv vrtenja pedal skozi naravo, se to e-kolo zlahka prilagodi vašim željam.

Varnost je najpomembnejša s funkcijami, kot so posebne mehanske kolutne zavore za sprednja in zadnja električna vozila, vodotesni priključki in funkcija enosmerne zavorne luči. Integracija 12-magnetnega senzorja hitrosti doda dodatno raven učinkovitosti vašim vožnjam.
Naše gorsko e-kolo Tire z ugodno ceno zaradi neposredne prodaje v tovarni je utelešenje cenovne dostopnosti brez kompromisov pri kakovosti. Vabimo vas k povpraševanju in naročilu ter vas spodbujamo, da se podate na razburljivo gorsko kolesarsko popotovanje z e-kolesom, ki izpolnjuje in presega vaša pričakovanja. Povprašajte in naročite zdaj, da izkusite zmogljivo in vznemirljivo zmogljivost našega gorskega e-kolesa Tire. Pridružite se pustolovščini še danes!
Priljubljena oznake: pnevmatika za gorsko e-kolo za odrasle, Kitajska pnevmatika za gorsko e-kolo za odrasle proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Električno zložljivo e-kolo
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi






