Terensko električno kolo
Predstavitev izdelka
| Zobniki | 7 Hitrost |
| Material okvirja | Aluminijeva zlitina |
| Velikost kolesa | 26" |
| Napetost | 48V |
| Napajanje | Litijeva baterija |
| Zavorni sistem | F&R - kolutna zavora s kablom |
| Kapaciteta baterije | 10,5 Ah |
| Drugi atributi | |
| Navor | 60-70NM |
| Čas polnjenja | 3~6/H |
| Položaj motorja | Motor zadnjega pesta |
| Položaj baterije | Dol cev |
| Širina pnevmatike | 26*4 |
| Kraj izvora | Guangdong, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | DGCS-X5 |
| Razpon na moč | 40 ~ 45 km |
| Najvišja hitrost | 30-50Km/h |
| Ime izdelka | Električno kolo z debelimi gumami |
| barva | Barva po meri |
| Moč motorja | 350 W (500 W/750 W za izbirno) |
| Največja obremenitev | 180 kg |
| Neto teža | 30 kg |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | Pakirano v 5-plastni škatli |
| Pristanišče | Guangzhou |
| Zmožnost dobave | 800 kosov/kosov na mesec |

Izrazite svojo individualnost s prilagajanjem z različnimi barvami, ki so na voljo za vaše terensko električno kolo. Kolo, izdelano iz lahke, a robustne aluminijeve zlitine, dosega popolno ravnovesje med prenosljivostjo in vzdržljivostjo, saj tehta le 29 kg, medtem ko se ponaša z nosilnostjo 150 kg, kar zagotavlja moč in stabilnost na vaših terenskih podvigih.

Sprostite notranjo moč z motorjem s 350 W-1000 W, opremljenim z naperami 12G za izboljšano zmogljivost. Litijeva baterija 48V10,4A-48V25A omogoča vaše potovanje z osupljivim dosegom od 40 do 80 kilometrov. Ne glede na to, ali lagodno vozite s hitrostjo 25/uro ali hrepenite po adrenalinu s hitrostjo 45/uro, terensko električno kolo zagotavlja vznemirljivo in dinamično vožnjo.

Kolo, zasnovano za terenske izzive, ima robusten komplet ležajev, komponente Shimano, kot je prestavna ročica TX50, zadnji menjalnik ZT50 in 7-hitrostni prosti tek, ki zagotavlja gladke prehode prestav na razgibanih terenih. Oljno rumene sprednje vilice za blaženje udarcev za motorne sani in posebne pnevmatike 26*4.0 zagotavljajo udobno vožnjo, absorbirajo udarce in z lahkoto krmarijo po neravnih površinah.
Priljubljena oznake: terensko električno kolo, proizvajalci, dobavitelji, tovarna terenskih električnih koles na Kitajskem
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







