14-palčni otroški cikel
Odlikuje ga lahek dizajn, nastavljiva višina in vzdržljivi materiali, ki zagotavljajo udobno, prilagodljivo in dolgotrajno vožnjo. Živahne barve in dizajni kolesa želijo navdihniti ustvarjalnost in samoizražanje pri otrocih, spodbujati motorični razvoj, neodvisnost in socialno interakcijo skozi skupne izkušnje vožnje.
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Jeklo |
| Zobniki | 7/14 hitrosti, ena hitrost |
| Velikost kolesa | 12"/14"/16"/18" |
| Material okvirja | Jeklo |
| Zavorni sistem | Disk zavora |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Jeklo |
| Vadbena kolesa | ja |
| Vrsta okvirja | Trdi okvir (brez zadnjega blažilnika) |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | XAM-XRK |
| Vzmetenje vilic | št |
| Bruto teža | 10 kg |
| Neto teža | 9 kg |
| Vrsta pedala | Navadna pedala |
| Dolžina (m) | 1 |
| Nosilnost | 120 kg |
| Ime izdelka | otroško kolo/otroško kolo/otroško kolo |
| barva | Rdeča/modra/bela/črna/rumena |
| Zavora | Disk zavora/V-zavora/žična zavora |
| Okvir | ogljikovo jeklo/aluminijeva zlitina |
| Velikost | 12"/14"/16"/18" kolo |
| Pnevmatika | Kenda |
| Logotip | OEM Made.dobrodošel prilagojen logotip |
| Hitrost | 7/21/24/27-hitrost ena hitrost |
| Certifikat | Certifikat CE |
| Ključne besede | otroško kolo/otroško kolo/otroško kolo |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | PE pena, plastična vrečka, nato valovita risba dobro zapakirajte za vsak kos mtb otroškega kolesa disk zavora 20 18 palčno otroško kolo mtb za 10 do 15 let staro otroško kolo uvožena kolesa iz Kitajske |
| Pristanišče | Tianjin, mtb otroško kolo s kolutno zavoro 20 18 inch otroško kolo mtb za 10 do 15 let staro otroško kolo uvoz koles iz Kitajske cikl |
| Zmožnost dobave | 20000 kosov/kosov na mesec |


【Širše oblazinjene pnevmatike】 Zaradi širših pnevmatik je njihovo pristajalno območje večje, krmiljenje pa bolj gladko. Tudi če je hitrost zelo visoka, otroškega kolesa ni enostavno zdrsniti, zato je varnost otroka bolj varna!


【Varno zaviranje】S pravočasnim zaviranjem kolesa je vožnja vašega otroka varnejša, družina pa bolj sproščena.

Priljubljena oznake: 14-palčno otroško kolo, Kitajska 14-palčno otroško kolo proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Fantovsko 14-palčno otroško kolo
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi



