Mladinsko gorsko kolo
Gorsko kolo Junior je prilagojeno mladim raziskovalcem, opremljeno z robustnim jeklenim okvirjem in 18-palčnimi kolesi za navigacijo po različnih terenih. Ima enostopenjsko prestavo in kolesa za usposabljanje za podporo začetnikom, s poudarkom na varnosti in krepitvi samozavesti. To kolo je idealen uvod v gorsko kolesarjenje za otroke, s poudarkom na vzdržljivosti in otrokom prijaznem dizajnu.
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Jeklo |
| Zobniki | Ena hitrost |
| Velikost kolesa | 18" |
| Material okvirja | Jeklo |
| Zavorni sistem | Zavorni vod |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Aluminijeva zlitina |
| Vadbena kolesa | ja |
| Vrsta okvirja | Popoln okvir, odporen na udarce |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | KAQ-XKJN |
| Vzmetenje vilic | ja |
| Bruto teža | 9,5 kg |
| Neto teža | 8,5KG |
| Vrsta pedala | Navadna pedala |
| Dolžina (m) | 0.95-1.15m |
| Nosilnost | 120 kg |
| Ime izdelka | otroško kolo |
| Velikost | 18" 20"22" |
| platišče | Platišče iz aluminijeve zlitine |
| Vilice | Jeklene vilice |
| Zavora | Ročna zavora |
| Sedlo | Mehko usnje |
| Vrsta kolesa | 20 palčna zračna kolesa |
| Velikost kolesa | 20x2.125/2.4 |
| Načini pošiljanja | morje |
| Prednost | Neposredna tovarna |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | 1 kos/karton z angleškim ali jezikovnim priročnikom, ki ga zahtevate S 5-slojno rjavo škatlo ali barvno škatlo |
| Pristanišče | Tianjin ali Qingdao |
| Zmožnost dobave | 10000 kosov/kosov na mesec |


Odlično prestavljanje in kolutna zavora: zadnji menjalnik Shimano s 7 prestavami olajša vzpenjanje po hribih, vrtljive ročice pa omogočajo gladko in enostavno menjavanje prestav med vožnjo. To otroško gorsko kolo ima sprednjo in zadnjo kolutno zavoro, ki zagotavlja zanesljivo moč ustavljanja.


Varnejše kolesarske poti: hitrostni pogon SHIMANO 7-je izjemno učinkovit za uporabo. Dvojne ročne zavore imajo odlično zaviranje s hitrim odzivnim časom; Nedrseča smolnata pedala z odsevniki; Debele pnevmatike prav tako odlično zagotavljajo dovolj oprijema na kateri koli podlagi – pesku, barju, blatu, snegu ali pločniku.

Priljubljena oznake: mladinsko gorsko kolo, Kitajska mladinska gorska kolesa proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Otroško kolo s kolesi za trening
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi




