Študentsko kolo
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Jeklo |
| Zobniki | Ena hitrost |
| Velikost kolesa | 26" |
| Material okvirja | Jeklo |
| Zavorni sistem | V zavora |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Aluminijeva zlitina |
| Vrsta okvirja | Popoln okvir, odporen na udarce |
| Širina pnevmatike | 26*2.5" |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | KAQ-MK |
| Vzmetenje vilic | ja |
| Bruto teža | 18 |
| Neto teža | 16 |
| Vrsta pedala | Navadna pedala |
| Dolžina (m) | 1.7 |
| Nosilnost | 160 kg |
| Pristanišče | Pristanišče Tianjin ali na zahtevo stranke City Bike Modno kolo za ženske OEM Lady Bike dobre kakovosti Žensko kolo mestno kolo |
| Zmožnost dobave | 5000 kosov/kosov na teden |


Izrazite svojo individualnost z našim študentskim kolesom, ki je na voljo v živahni paleti barv za vsak okus. Kar ločuje to kolo od drugih, je možnost barvne prilagoditve, ki študentom omogoča, da prilagodijo svoje vožnje in podajo izjavo, ki odmeva z njihovo edinstveno osebnostjo. Od klasičnih odtenkov do drznih in živahnih odtenkov, izbira je tako raznolika kot učenci, ki jih vozijo.


Da bi zadovoljili raznolike potrebe študentov, je naše kolo na voljo v različnih velikostih, kar zagotavlja udobno in prilagojeno prileganje vsakemu kolesarju. Zaradi te prilagodljivosti je naše študentsko kolo primerno za študente vseh starosti, od mladih kolesarjev do tistih, ki vozijo po univerzitetnih kampusih. Prilagodljivost pri določanju velikosti je namenjena zagotavljanju prilagojene izkušnje jahanja ob upoštevanju edinstvenih potreb vsakega učenca.

Priljubljena oznake: študentsko kolo, Kitajska študentska kolesa proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Par: Mladinsko kolo
Naslednji: Mladinsko kolo iz visoko ogljikovega jekla
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi




