Mladinsko kolo iz visoko ogljikovega jekla
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Jeklo |
| Zobniki | Ena hitrost |
| Velikost kolesa | 18"20"22 |
| Material okvirja | Jeklo |
| Zavorni sistem | F: zadnja zavora/R: tračna zavora |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Jeklo |
| Vadbena kolesa | ja |
| Vrsta okvirja | Okvir z mehkim repom |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | KAQ-BL |
| Vzmetenje vilic | št |
| Bruto teža | 9 kg |
| Neto teža | 8 kg |
| Vrsta pedala | Navadna pedala |
| Dolžina (m) | 1.4 |
| Nosilnost | 75 kg |
| Ime izdelka | Otroško kolo/otroška kolesa/otroško kolo |
| Material okvirja | Visokoogljično jeklo |
| Vrsta pedala | Navadna pedala |
| Varjenje | TIG ali CO2 |
| Zavora | sprednja čeljustna zavora zadnja tračna zavora |
| Vrsta kolesa | 12 14 16 18 20 z naperastim kolesom |
| Krmilo | Jekleno krmilo |
| Vilice | Vzmetne vilice |
| Standardna barva | Rumena, zelena, modra, rdeča |
| starost | 2-10+ let |
| Pristanišče | Tianjin ali katera koli druga pristanišča, če potrebujete Bikes for Bike za otroke, stare 10 11 let / starodobno otroško kolo, otroško kolo |
| Zmožnost dobave | 10000 kosov/kosov na mesec |


Uporaba okolju prijazne tehnologije nano-barve ne le poveča estetsko privlačnost kolesa, ampak tudi poudarja našo zavezanost trajnosti. Okvir, prevlečen s to napredno tehnologijo, ne prikazuje le elegantne zasnove, temveč tudi prispeva k zmanjšanju vpliva na okolje.


Na voljo v treh različnih velikostih - 18-inch, 20-inch in 22-inch – naše mladinsko kolo se prilagaja različnim višinam in željam. Raznolikost velikosti ustreza različnim starostnim skupinam, kar omogoča prilagajanje vsakemu kolesarju po meri. Večbarvne možnosti, skupaj z možnostjo barv po meri, zagotavljajo osebni pridih, ki mladim kolesarjem omogoča izbiro kolesa, ki odraža njihov edinstven slog in osebnost.


Naše mladinsko kolo z visoko vsebnostjo ogljika po konkurenčni ceni in na voljo prek neposredne prodaje v tovarni obljublja ne samo bogato izkušnjo vožnje, temveč tudi neprekosljivo vrednost. Vabimo vas, da se pozanimate in naročite ter omogočite mladim v svojem življenju, da uživajo v kolesarjenju s kolesom, ki daje prednost kakovosti, varnosti in individualnosti. Dobrodošli v svet razburljivih dogodivščin na dveh kolesih!
Priljubljena oznake: mladinsko kolo z visoko vsebnostjo ogljika, proizvajalci, dobavitelji, tovarna mladinskih koles z visoko vsebnostjo ogljika iz jekla
Par: Študentsko kolo
Naslednji: 16-palčni cikel
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi




