Otroško kolo
Otroško kolo DAODEBAO je prilagojeno otrokom, starim 3-8, in ponuja varno in prijetno vožnjo z visokim jeklenim okvirjem in enostopenjskim menjalnikom. Odlikuje ga velikost koles od 20" do 26", kolutne zavore in nosilnost 150 kg, kar zagotavlja vzdržljivost in zanesljivost. Z možnostmi gumijastih zračnih, EVA ali plastičnih pnevmatik ter udobnim sedežem je to kolo zasnovano za uporabo po ravnini, kar mladim kolesarjem zagotavlja stabilno in prijetno kolesarsko izkušnjo.
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Jeklo |
| Velikost kolesa | 20"24"26" |
| Material okvirja | Jeklo |
| Zavorni sistem | Disk zavora |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Aluminijeve zlitine |
| Vrsta okvirja | Trdi okvir (brez zadnjega blažilnika) |
| Širina pnevmatike | 26*4" |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | XAM-HB |
| Vzmetenje vilic | št |
| Bruto teža | 19 KG |
| Neto teža | 18 KG |
| Vrsta pedala | Navadna pedala |
| Dolžina (m) | 130 cm |
| Nosilnost | 150 KG |
| Ime izdelka | Mestno kolo |
| barva | Prilagojeno |
| Logotip | Prilagojen logotip |
| Velikost | 20"24"26" |
| Hitrost | Enohitrostno kolo |
| Slog | Priljubljeno |
| Pnevmatika | Gumijasta zračna pnevmatika / EVA pnevmatika / plastična pnevmatika |
| Sedlo | Udobno |
| Aplikacija | Ravnina |
| Material | Visoko jeklo |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | 2 kos/ctn, SKD 85 %, sprejmite pakiranje po meri |
| Pristanišče | pristanišče Tianjin |
| Zmožnost dobave | 200 kosov/kosov na leto |



Odstranljiva vadbena kolesa: Za začetnike je učinkovito namestiti vadbena kolesa, da se naučijo vožnje. Odstranljiva vadbena kolesa otrokom nudijo tudi več vaje za učenje ravnotežja.
Priljubljena oznake: otroško kolo, proizvajalci, dobavitelji, tovarna otroških koles na Kitajskem
Par: Fantovsko kolo
Naslednji: Otroško kolo
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi





