Otroško kolo
Otroško kolo DAODEBAO je zasnovano za otroke, stare 3-8, ima vzdržljiv jeklen okvir, enostopenjski menjalnik in kolutne zavore. Ima 20-palčno velikost kolesa, nastavljiv sedež in je na voljo v različnih barvah. To kolo je idealno za mlade kolesarje, saj zagotavlja varno in udobno kolesarjenje z nosilnostjo 120 kg.
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Jeklo |
| Zobniki | Ena hitrost |
| Velikost kolesa | 20" |
| Material okvirja | Jeklo |
| Zavorni sistem | Disk zavora |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Aluminijeva zlitina |
| Vadbena kolesa | št |
| Vrsta okvirja | Trdi okvir (brez zadnjega blažilnika) |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | XAM-DSL |
| Vzmetenje vilic | ja |
| Bruto teža | 13 kg |
| Neto teža | 12 kg |
| Vrsta pedala | Navadna pedala |
| Dolžina (m) | 1.2 |
| Nosilnost | 120 kg |
| Postavka | otroško gorsko kolo |
| barva | rdeča modra oranžna vijolična ali prilagodite |
| Velikost | 16 18 20 22 24 palec |
| Hitrost | enojna hitrost |
| Okvir in vilice | jeklen okvir, vzmetne vilice |
| Krmilo | jeklo |
| Zavora | dvojna kolutna zavora |
| Pnevmatika | Guma 2.35 |
| platišče | aluminijeve zlitine |
| Sedlo | guma |
| Podrobnosti pakiranja | 85 % SKD 1 KOS/CTN 45 % SKD 1 KOS/CTN AB 2 KOS/3 KOS/4 KOS/CTN CKD 3PCS/4PCS/CTN PAKET TORBA Nizka cena 2023 Otroško kolo Otroško kolo Baby Cycle Kolesarsko Bicicleta kolo za otroke 12 14 Inch MTB Vtt Gorsko kolo |
| Pristanišče | Pristanišče Tianjin, pristanišče Qingdao ali kot zahteva kupcev |
| Zmožnost dobave | 100000 kosov/kosov na mesec otroško gorsko kolo sepeda anak |


Potopite svojega malčka v veselje vožnje z našim premišljeno zasnovanim otroškim kolesom, ki ima lahko zasnovo, ki zagotavlja brezhibno in čudovito izkušnjo. Funkcionalnost nastavljive višine doda plast vsestranskosti, prilagaja se nenehno spreminjajočim se potrebam vašega odraščajočega otroka in zagotavlja optimalno udobje in varnost.


Oblečeno v privlačno in živahno zunanjost, naše kolo ni le prevozno sredstvo; to je modna izjava na kolesih. Očarljiv videz ni namenjen le pritegniti estetiko mladih kolesarjev, temveč razvneti njihovo domišljijo in gojiti globoko zakoreninjeno ljubezen do raziskovanja.


V središču oblikovalske filozofije našega kolesa je spodbujanje neodvisnosti. S samostojnim vrtenjem pedal in krmiljenjem otroci gojijo občutek avtonomije, krepijo svojo samozavest in sposobnosti odločanja. Ta na novo odkrita neodvisnost presega samo jahanje in pozitivno vpliva na različne vidike njihovega vsakdanjega življenja.
Priljubljena oznake: otroško kolo, Kitajska proizvajalci otroških koles, dobavitelji, tovarna
Par: Otroško kolo
Naslednji: 3-8 Leto Otroško kolo Otroško kolo
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi




