20 palčno kolo
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Jeklo |
| Zobniki | Ena hitrost |
| Velikost kolesa | 20" |
| Material okvirja | Jeklo |
| Zavorni sistem | Disk zavora |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Aluminijeva zlitina |
| Vadbena kolesa | št |
| Vrsta okvirja | Trdi okvir (brez zadnjega blažilnika) |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | KAQ-TK |
| Vzmetenje vilic | ja |
| Bruto teža | 14 kg |
| Neto teža | 13 kg |
| Vrsta pedala | Navadna pedala |
| Dolžina (m) | 1.4 |
| Nosilnost | 100 KG |
| Ime izdelka: | Kitajska tovarna koles dobavlja visokokakovosten 20 otroški cikel |
| Kategorija | Otroško kolo, otroško kolo, otroško kolesarsko kolo, baby |
| Slog | Kitajska tovarna koles dobavlja visokokakovosten 20 otroški cikel |
| Okvir | Visoko ogljikovo jeklo |
| barva | Modra, zelena, rdeča, oranžna |
| Velikost | 20 palcev |
| platišče | Aluminijeve zlitine |
| Sedlo | udobno |
| OEM | sprejemljivo |
| Funkcija | Enostaven za namestitev za kitajsko tovarno koles 20 otrok cikel |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | SKD 85 % ali kolikor potrebujete za ZALOGO Velikost 20" otroška otroška otroška kolesa kolo otroško/otroško kolo za močna/hladna roza 20-palčna otroška kolesa |
| Pristanišče | TIANJIN |
| Zmožnost dobave | 10000 kosov/kosov na mesec |


Naše 20-palčno kolo, izdelano z mislijo na udobje kolesarja, ima plišasto in odebeljeno sedlo, ki zagotavlja, da vsako potovanje ni le vožnja, temveč čudovita izkušnja. Ne glede na to, ali vozite po sosednjih ulicah ali raziskujete slikovite poti, ta udoben sedež zagotavlja oporo, potrebno za dolgotrajne vožnje, zaradi česar je primeren tako za lagodne izlete kot za bolj pustolovska kolesarska prizadevanja.


Naše 20-palčno kolo, ki je na voljo v različnih velikostih in barvah, ponuja možnosti prilagajanja glede na individualne želje. Ne glede na to, ali gre za klasičen in brezčasen videz ali za živahno in drzno izjavo, lahko kolesarji svobodno izberejo kolo, ki odraža njihov edinstven slog. Podpora za prilagajanje presega estetiko in kolesarjem omogoča, da dodatno prilagodijo svojo kolesarsko izkušnjo.


Naše 20-palčno kolo po ugodni ceni in na voljo v neposredni prodaji v tovarni zagotavlja izjemno vrednost brez kompromisov pri kakovosti. Prisrčno vabimo k povpraševanju in naročanju, pri čemer poudarjamo našo predanost zagotavljanju zanesljive in prijetne kolesarske izkušnje za kolesarje vseh starosti in ravni znanja. Dobrodošli v svet kolesarske odličnosti z našim bogatim in vsestranskim 20-palčnim kolesom – kjer se udobje, varnost in prilagajanje združijo za neprimerljivo avanturo vožnje.
Priljubljena oznake: 20-palčno kolo, Kitajska 20-palčno kolo proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Otroško kolo 16 col
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi




