Kolesa za 14 letnike
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Jeklo |
| Zobniki | 7'21 Enojna hitrost |
| Velikost kolesa | 12 14 16 18 20 |
| Material okvirja | Jeklo |
| Zavorni sistem | Dvojna V zavora |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Jeklo |
| Vrsta okvirja | Trdi okvir (brez zadnjega blažilnika) |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | HBJB-TT |
| Vzmetenje vilic | ja |
| Bruto teža | 12 kg |
| Neto teža | 10 kg / različne velikosti |
| Vrsta pedala | Navadna pedala |
| Dolžina (m) | 1.2 |
| Nosilnost | 200 kg |
| Ime izdelka | Poceni kitajsko novo otroško kolo 2021 |
| Ključne besede | Poceni kitajsko novo otroško kolo 2021 |
| barva | Barvo je mogoče prilagoditi |
| Zavora | Disk zavora |
| Okvir | Hi-ten Jeklo |
| Vrsta kolesa | 12'14'16'18'20'22-palčna kolesa z naperami ali ena kolesa |
| Kategorija | Fat bike za odrasle, snežno kolo, fatbike gorsko kolo |
| OEM | Logotip stranke OEM |
| Certifikat | ISO9001 CE |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | 1 kos/karton ali v skladu z zahtevami kupca. |
| Pristanišče | PRISTANIŠČE TIANJIN |
| Prodajne enote: | Posamezen element |
| Velikost posameznega paketa: | 100X29X50 cm |
| Posamezna bruto teža: | 15.000 kg |
| Zmožnost dobave | 10000 kartonov/kartonov na četrtletje |


Naše 38-cevno odebeljene sprednje vilice absorbirajo udarce in zagotavljajo gladko in nadzorovano vožnjo po različnih terenih, kar izboljša izkušnjo vožnje. Visoko elastičen bombažni udoben sedež iz mat usnja dodaja pridih razkošja vožnji in omogoča najstnikom, da uživajo v daljših kolesarjenjih brez kompromisov pri udobju.


Kakovost je najpomembnejša in naša kolesa za 14-letnike imajo zaprt spodnji nosilec za manjše trenje in večjo vzdržljivost. Razširjene in odebeljene noge rulete v obliki ribe zagotavljajo stabilnost in nadzor, mladim kolesarjem pa dajejo samozavest pri raziskovanju okolice.


Cenovna dostopnost je ključna in naša tovarniška neposredna prodaja ponuja ugodno ceno za ta kolesa z bogatimi funkcijami. Vabimo k poizvedbam in naročilom ter vabimo starše in najstnike, da izkusijo popolno združitev sloga, udobja in zmogljivosti. Sprostite pustolovski duh z našimi kolesi za 14-letnike, kjer vsaka vožnja postane nepozabno potovanje proti neodvisnosti in raziskovanju.
Priljubljena oznake: kolesa za 14 letnike, Kitajska kolesa za 14 letnike proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi





