Odstranljiva dvignjena postelja za hišne ljubljenčke za kampiranje z zračno mrežico
Predstavitev izdelka
| Atributi, specifični za industrijo | |
| Aplikacija | Male živali |
| oblika | Kvadratno |
| Vzorec | PIKA |
| Drugi atributi | |
| Material | Nerjaveče jeklo |
| Kraj izvora | Anhui |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | HB-PB100 |
| Funkcija | Trajnostno |
| Vrsta predmeta | Pohištvo za hišne ljubljenčke |
| Vrsta zapiranja | Vodoravno drsenje |
| Material | Jeklena cev + tekstilen |
| Največja obremenitev | 30 kg |
| MOQ | 10 kosov |
| Velikost | 104*82*33 cm |
| Velikost pakiranja | 905 * 410 * 560cm |
| G.W. | 3,9 kg |
| Številka modela | PB100 |
| barva | Črna |
| Uporaba | Hišni ljubljenčki počivajo spijo |
| Logotip | Sprejmi prilagojeni logotip |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | kartonasta škatla |
| Pristanišče | Šanghaj, Ningbo |
| Zmožnost dobave | 100000 kosov/kosov na mesec |


Izstopajoča lastnost ležišča za hišne ljubljenčke je njegova praktična zasnova – zračna mrežasta tkanina, ki zagotavlja optimalno zračenje, ohranja vašega hišnega ljubljenčka hladnega in udobnega med počitkom in spanjem. Dvignjena struktura ne le spodbuja kroženje zraka, ampak pomaga tudi pri preprečevanju nelagodja, ki ga povzroči stik s hladnimi ali vročimi površinami, zaradi česar je idealen za kampiranje ali avanture na prostem.


Našo posteljo za hišne ljubljenčke ne loči le njena vrhunska oblika, ampak tudi cenovna dostopnost. Ta izdelek, ki je na voljo po ugodni ceni, je dokaz naše predanosti zagotavljanju kakovostnih dodatkov za hišne ljubljenčke po konkurenčnih cenah. Kot dokaz naše predanosti nudimo neposredno prodajo v tovarni, dobrodošla povpraševanja in naročila ljubiteljev hišnih ljubljenčkov, ki iščejo najboljše za svoje kosmate prijatelje.

Priljubljena oznake: zračna mreža odstranljiva dvignjena postelja za hišne ljubljenčke, Kitajska zračna mreža odstranljiva dvignjena postelja za hišne ljubljenčke proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: ne
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







