Voziček za hišne ljubljenčke s 4 kolesi
Predstavitev izdelka
| Atributi, specifični za industrijo | |
| Aplikacija | Male živali |
| Drugi atributi | |
| Kraj izvora | Anhui, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | HB-PC100 |
| Tip potovanja in na prostem | Vozički za hišne ljubljenčke |
| Ime izdelka | voziček za hišne ljubljenčke |
| Ključna beseda | pasji voziček luksuzni 4 kolesa pet |
| Material | Tkanina 600D Oxford |
| raztegljiva Velikost | 640*500*980 mm |
| Velikost pakiranja | 42,8*20*73,5 cm |
| Velikost koles | 5,5 palca*4 |
| N.W/G.W | 5,5/6,1 kg |
| Največja obremenitev | 15 kg |
| MOQ | 20 kosov |
| barva | Barva po meri |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | Enota: 1 kos/ctn MOQ: 20 kosov Nakladalna zmogljivost: 980pcs/40HQ |
| Pristanišče | ŠANGHAJ, NINGBO |
| Zmožnost dobave | 100000 kosov/kosov na mesec |


Naš voziček za hišne ljubljenčke z merami 640*500*980 mm, ko je razširjen, ponuja dovolj prostora, da se vaš ljubljenček sprosti in uživa v okolici. Velikost kokpita, prostornih 550*350*500 mm, zagotavlja udobno zatočišče za vašega hišnega ljubljenčka, hkrati pa mu omogoča opazovanje sveta iz varnosti svojega mobilnega zatočišča. Kar zadeva prenosljivost, se otroški voziček priročno zloži na velikost embalaže 428*200*735 mm, kar olajša shranjevanje ali transport.


Varnost je najpomembnejša in naš 4-kolesni voziček za hišne ljubljenčke je zasnovan s tem v mislih. Ponaša se z največjo nosilnostjo 15 kg in sprejme različne majhne do srednje velike hišne ljubljenčke, kar zagotavlja, da se vam lahko udobno pridružijo na izletih. Trdna konstrukcija in varno zadrževanje, ki ga zagotavlja plastična mreža, zagotavljata varnost vašega hišnega ljubljenčka, hkrati pa mu omogočata, da uživa v pokrajini.


Investirajte v dobro počutje vašega hišnega ljubljenčka z našim vozičkom za hišne ljubljenčke na 4 kolesih – kjer se stil, funkcionalnost in cenovna dostopnost brezhibno združujejo. Vaš hišni ljubljenček si zasluži najboljše, mi pa mu nudimo mobilno zatočišče, kjer lahko ob vas raziskuje svet.
Priljubljena oznake: Voziček za hišne ljubljenčke s 4 kolesi, proizvajalci, dobavitelji, tovarna vozičkov za hišne ljubljenčke s 4 kolesi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







