Najboljše uravnoteženo kolo za
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Magnezijeva zlitina |
| Zobniki | Ena hitrost |
| Velikost kolesa | 12" |
| Material okvirja | Magnezijeva zlitina |
| Zavorni sistem | št |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Magnezijeva zlitina |
| Vadbena kolesa | št |
| Vrsta okvirja | Popoln okvir, odporen na udarce |
| Kraj izvora | Okrožje Guangzong, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | HBKB-1210M |
| Vzmetenje vilic | št |
| Bruto teža | 3.0KGS |
| Neto teža | 2,2 kg |
| Dolžina (m) | 0.85 |
| Nosilnost | 30 kg |
| Glasnost | 0.1 M3 |
| Ime izdelka | otroško ravnotežno kolo |
| Slog | Otroško kolo |
| starost | 3-5 let |
| Material | Magnezijeva zlitina |
| Certifikat | CE NE71 CCC ISO ASTM |
| Sedlo | Udobno |
| barva | Črna, rumena, oranžna, prilagojena |
| MOQ | 300 KOSOV |
| Ponujen kombinirani set | Večje ali enako 6 |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | 85 % SKD z vrečko z mehurčki 1PC/CTN 5 plasti rjave velikosti škatle: 72*16*42 cm Podrobnosti pakiranja otroškega kolesa za ravnotežje |
| Zmožnost dobave | 20000 kosov/kosov na mesec |
| Pristanišče | pristanišče Tianjin |


Športno krmilo iz aluminijeve zlitine, ki postavlja nove standarde v oblikovanju, nudi varen oprijem, spodbuja občutek nadzora in zaupanje pri mladih kolesarjih. Celoten dizajn dopolnjujejo okolju prijazni TPR ročaji krmila, ki zagotavljajo udobno in trajnostno vožnjo za vašega otroka.


Z našim kolesom Best Balance je sestavljanje enostavno, saj je vnaprej nameščeno na impresivnih 85 %. Ta enostavna nastavitev zagotavlja minimalen napor z vaše strani, kar vašemu otroku omogoča, da gre na pot prej. Prilagodljivost se nadaljuje z nastavljivim krmilom in višino sedeža, ki poskrbijo za rast vašega otroka in zagotavljajo daljše obdobje uporabe.


Sprejmite pustolovski duh z našim kolesom Best Balance, kjer se združujejo vrhunski materiali, premišljen dizajn in stroškovna učinkovitost, da na novo definirajo izkušnjo vožnje za vaše najmlajše. Povprašajte še danes in se podajte na pot, da svojemu otroku zagotovite najboljšo inovacijo v kolesih za ravnovesje.
Priljubljena oznake: najboljše uravnoteženo kolo za, Kitajska najboljše uravnoteženo kolo za proizvajalce, dobavitelje, tovarno
Naslednji: Začetno otroško kolo brez pedal
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi






