Otroško ravnotežno kolo, staro 2 leti
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Jeklo |
| Zobniki | Ena hitrost |
| Velikost kolesa | 10" 12" |
| Material okvirja | Jeklo |
| Zavorni sistem | V zavora sprednjega in zadnjega kolesa |
| Material platišča | Jeklena zlitina |
| Vrsta okvirja | Trdi okvir (brez zadnjega blažilnika) |
| Kraj izvora | Xingtai, Hebei, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | XXKL-HP1208 |
| Bruto teža | 3,8 kg |
| Neto teža | 3,2 kg |
| Vrsta pedala | Drugi pedali |
| Dolžina (m) | 1.2 |
| Nosilnost | 70 kg |
| Ime izdelka | Otroško ravnotežno kolo |
| Material | Okolju prijazno |
| Velikost | 12 14 16 20 palec OEM |
| Sedlo | Udobno |
| Pnevmatika | Gumijasta zračna pnevmatika / EVA pnevmatika / plastična pnevmatika |
| Starost | 1-5 let stari otroci |
| barva | Večbarvno, OEM |
| Slog | Najboljše otroško kolo |
| Aplikacija | Kolesarjenje na prostem/na cesti |
| OEM & ODM | Sprejeto |
| Podrobnosti pakiranja | 2 kos/ctn, SKD 85 %, sprejmite pakiranje po meri |
| Pristanišče | pristanišče tianjin ali pristanišče |
| Zmožnost dobave | 3000 kompletov na mesec |
𝐀𝐝𝐣𝐮𝐬𝐭𝐚𝐛𝐥𝐞 𝐒𝐞𝐚𝐭: Naše 12-palčno otroško ravnotežno kolo je zasnovano tako, da raste z vašim otrokom. Sedež je mogoče enostavno nastaviti med 12"-15", da se prilagodi njihovi višini, kar zagotavlja udobno in prilagojeno izkušnjo vožnje
𝐏𝐫𝐨𝐦𝐨𝐭𝐞𝐬 𝐁𝐚𝐥𝐚𝐧𝐜𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐂𝐨𝐨𝐫𝐝𝐢𝐧𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧: Naše otroško ravnotežno kolo brez pedal je popolno orodje za pomoč vašemu otroku pri razvoju sposobnosti ravnotežja in koordinacije. Z učenjem ravnotežja in krmiljenja brez uporabe vadbenih koles bodo pridobili samozavest in bodo bolje pripravljeni na vožnjo s tradicionalnim kolesom.
𝐋𝐢𝐠𝐡𝐭𝐰𝐞𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝐃𝐮𝐫𝐚𝐛𝐥𝐞: Izdelano iz visokokakovostnih materialov, to otroško ravnotežno kolo tehta le 2,6 kg / 5,7 lb, vašemu otroku olajša vožnjo in korakanje. Lahko prenese grobo vsakodnevno uporabo in zagotavlja dolgotrajen užitek za vašega malčka
𝐒𝐚𝐟𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐞𝐜𝐮𝐫𝐞: Otroško potisno kolo ima pnevmatike iz pene EVA, odporne proti predrtju in proti zdrsu, ki zagotavljajo gladko in stabilno vožnjo po katerem koli terenu. Opremljeno je tudi s čvrstim jeklenim okvirjem in vrhunskim oblazinjenim sedežem za dodatno varnost in udobje. 360-stopinjsko vrtljivo krmilo preprečuje poškodbe dojenčka
𝐅𝐮𝐧 𝐚𝐧𝐝 𝐄𝐚𝐬𝐲 𝐭𝐨 𝐑𝐢𝐝𝐞: S svojim ergonomskim dizajnom in intuitivnim upravljanjem bo naše 12'' otroško ravnotežno kolo pametna izbira za vašega otroka te počitnice. Uživali bodo v urah igre na prostem, medtem ko bodo razvijali bistvene jahalne spretnosti in se zabavali
Priljubljena oznake: otroško ravnotežno kolo, staro 2 leti, Kitajska, otroško ravnotežno kolo, staro 2 leti, proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Brez kolesa za uravnoteženje pedal
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi



