Otroško kolo brez pedal
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Visokoogljično jeklo |
| Velikost kolesa | 12" |
| Material okvirja | Najlon |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | aluminijeve zlitine |
| Vrsta okvirja | Popoln okvir, odporen na udarce |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | HBKB-1203N |
| Bruto teža | 3 |
| Neto teža | 2.5 |
| Vrsta pedala | brez pedal |
| Dolžina (m) | 85 cm |
| Nosilnost | 80 kg |
| Aplikacija | ulično otroško kolo |
| Vrsta pedala | otroško kolo brez pedal |
| Vrsta | Otroško ravnotežno kolo, otroški drsni avto |
| starost | Otroško kolo za ravnotežje, staro 3-8 let |
| Sedlo | udobno sedlo kolo |
| Vrsta kolesa | uravnoteženo kolo z zračno pnevmatiko |
| Certifikat | CCC EN71 cikel za dojenčke |
| Slika | kolo za barvanje vode |
| Slog | Priljubljeno otroško kolo |
| Krmilo | Ločeno krmilo iz aluminijeve zlitine |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | 95 % SKD z bisernim bombažem, 1 KOS/CTN. Ali 100 CKD. 480PCS/20GP, 1150PCS/40HQ. Ali kot zahteva stranke Pristanišče: pristanišče Tianjin ali po meri |
| Pristanišče | Pristanišče Tianjin ali drugo pristanišče na Kitajskem |


Kolo, zasnovano z mislijo na največje udobje, ima okolju prijazen enodelni oporni sedež, ki nudi ergonomsko podporo mladim kolesarjem. Prilagodljiva pesta iz aluminijeve zlitine in robustna pesta z železnimi ležaji povečujejo stabilnost in dolgo življenjsko dobo kolesa ter zagotavljajo nešteto ur vesele igre za vaše otroke.


Tisto, po čemer se naša otroška kolesa razlikujejo, ni le izjemna kakovost, ampak tudi neverjetno ugodna cena. Kot dokaz naše zavezanosti cenovni dostopnosti ponujamo neposredno prodajo v tovarni, odpravljamo nepotrebne pribitke in vam zagotavljamo najboljšo vrednost za vašo naložbo.

Priljubljena oznake: otroško kolo brez pedal, Kitajska otroško kolo brez pedal proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Ravnotežno kolo za otroke
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi






