Ravnotežno kolo 12 mesecev
Ravnotežno kolo za 12-mesečne otroke je orodje za zgodnji otroški razvoj, namenjeno spodbujanju ravnotežja in koordinacije. Z nastavljivimi sedeži in krmilom raste z otrokom, kar zagotavlja udobje in varnost. To kolo združuje funkcionalnost in privlačnost s svojim privlačnim dizajnom, ki spodbuja mlade raziskovalce. S poudarkom na zgodnjih veščinah jahanja je to ravnotežno kolo odličen uvod v kolesarjenje za malčke, ki obljublja tako zabavo kot razvoj.
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Jeklo |
| Zobniki | Enotna hitrost |
| Velikost kolesa | 14" |
| Material okvirja | Aluminijeve zlitine |
| Zavorni sistem | V zavora sprednjega kolesa, bobnasta zavora zadaj |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Jeklo |
| Vadbena kolesa | ja |
| Vrsta okvirja | Trdi okvir (brez zadnjega blažilnika) |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | XAM-XX |
| Vzmetenje vilic | ja |
| Bruto teža | 10 kg |
| Neto teža | 8 kg |
| Vrsta pedala | Navadna pedala |
| Dolžina (m) | 1.2 |
| Nosilnost | 90 kg |
| barva | Prilagojeno |
| Sedlo | Navadno usnje |
| Pnevmatika | Zračna pnevmatika / EVA pnevmatika / plastična pnevmatika |
| tip kolesa | Gumijasto kolo |
| platišče | Jeklo |
| Krmilo | Jekleno krmilo |
| Starost | 3-15 let |
| Pedal | Navadna pedala |
| paket | 1 kos/karton 85 % SKD |
| Pristanišče | Pristanišče Tianjin |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | SKD 85 % 1KOS/CTN,2KOM/CTN |
| Pristanišče | Pristanišče Tianjin |
| Zmožnost dobave | 50000 kosov/kosov na dan |


Prilagodljivost je ključna značilnost, ki jo poudarjajo nastavljivi sedeži in ročaji, ki ustrezajo različnim potrebam dojenčkov na različnih stopnjah razvoja. To zagotavlja, da se ravnotežno kolo razvija skupaj z vašim otrokom in zagotavlja trajno udobje in varnost med njegovimi začetnimi pohodi v svet kolesarjenja.


Z ugodno ceno to posebej zasnovano ravnotežno kolo vabi k povpraševanju in naročilom neposredno iz tovarne. Brezhibno krmarite po postopku od izbire do dostave in investirajte v ravnotežno kolo, ki neopazno združuje varnost, prilagodljivost in veselje raziskovanja v zgodnjem otroštvu – povabilo v svet neskončnih možnosti za vašega malčka.
Priljubljena oznake: ravnotežno kolo 12 mesecev, Kitajska uravnoteženo kolo 12 mesecev proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Kolo brez pedal
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi



