Kolo brez pedal
To kolo brez pedal, zasnovano za majhne otroke, se osredotoča na razvoj ravnotežja in koordinacije. Odlikuje ga lahek dizajn z nastavljivimi sedeži in krmilom, kar mu omogoča, da raste z otrokom. Kolo je varno in enostavno za uporabo, z nizko osnovo za enostavno montažo in sestopanje ter je na voljo v živahnih barvah, ki pritegnejo mlade kolesarje. Je idealno začetno kolo, ki spodbuja samozavest in motorične sposobnosti pri mladih kolesarjih.
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Jeklo |
| Zobniki | Enotna hitrost |
| Velikost kolesa | 12" |
| Material okvirja | Magnezijeva zlitina |
| Zavorni sistem | Zavorni vod |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Jeklo |
| Vrsta okvirja | Trdi okvir (brez zadnjega blažilnika) |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | XAM-XLS |
| Vzmetenje vilic | št |
| Bruto teža | 4 kg |
| Neto teža | 3,5 kg |
| Nosilnost | 70 kg |
| Ime izdelka | Otroško kolo |
| Okvir | Jekleni material |
| Slog | Priljubljeno |
| MOQ | 1 kos |
| Paket | škatla |
| barva | Kot slike tuš |
| Material | Visoko kartonsko jeklo |
| funkcija | Vaja Ravnotežje Koordinacija |
| Funkcija | Vadba Ravnovesje |
| Aplikacija | ulica |
| Pakiranje in dostava | |
| Pristanišče | pristanišče TIANJIN |
| Zmožnost dobave | 50000 Acre/Acre na teden |


V središču tega izjemnega kolesa je predanost lahki zasnovi, ki ponuja intuitivno konstrukcijo, ki povečuje lahkotnost, s katero mladi pustolovci krmarijo po svojih kolesarskih potegavščinah. Peresno lahka konstrukcija ne spodbuja le naravnega nadzora, ampak tudi opolnomoči otroke, jim vliva občutek samozavesti in mojstrstva, ko križarijo skozi zgodnje faze svojega kolesarskega potovanja.


Prilagodljivost je v središču pozornosti z nastavljivimi sedeži in ročaji po višini, ki ustrezajo različnim potrebam otrok na različnih stopnjah razvoja. To zagotavlja, da se kolo razvija skupaj z vašim otrokom, kar spodbuja trajno udobje in varnost med njegovimi kolesarskimi potegavščinami.
Po letih razvoja na podlagi visoko prodornega omrežja hitre dostave podjetja, ki pokriva državo ter večje države in regije po vsem svetu, strankam zagotavljamo integrirane rešitve dobavne verige z nabavo, proizvodnjo, prometom, prodajo in poprodajo.


Poleg funkcionalnosti naše kolo brez pedal navdušuje mlado domišljijo s svojo vizualno privlačno zunanjostjo. V živahnih barvah in očarljivem dizajnu ne le pritegne pozornost, ampak tudi spodbudi zanimanje ter vsako vožnjo spremeni v vznemirljivo in vizualno privlačno avanturo.

Priljubljena oznake: kolo brez pedal, Kitajska kolo brez pedal proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Otroško ravnotežno kolo
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi




