Otroški avto za ravnotežje iz aluminijeve zlitine
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Aluminij |
| Velikost kolesa | 12" |
| Material okvirja | Aluminijeva zlitina |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Aluminijeva zlitina |
| Vrsta okvirja | Trdi okvir (brez zadnjega blažilnika) |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Številka modela | HBKB-CB210 |
| Bruto teža | 3,9 KG |
| Neto teža | 3,2 KG |
| Vadbena kolesa | št |
| barva | SIVA/ZELENA/ROZA |
| Številka kolesa | kolo |
| Velikost kolesa | 12 palcev |
| Material platišča | Aluminijeva zlitina |
| Bruto teža | 4,8 kg |
| Primerna starost | Nad 18 mesecev |
| Spol | Uniseks |
| Pakiranje in dostava | |
| Prodajne enote: | Posamezen element |
| Velikost posameznega paketa: | 60X17X38 cm |
| Posamezna bruto teža: | 3.900 kg |


Elegantno črno stojalo za krmilo iz aluminijeve zlitine izboljša splošno estetiko ter uteleša sodoben in eleganten dizajn. To dopolnjujejo platišča iz aluminijeve zlitine s črnimi pesti, ki ne ponujajo le osupljive vizualne privlačnosti, ampak tudi zagotavljajo vzdržljivost in gladko vožnjo za vaše malčke.


Prilagoditev je v ospredju našega otroškega avtomobila za ravnotežje iz aluminijeve zlitine, z nastavljivo višino sedeža in krmila, ki skrbi za edinstvene potrebe rasti vašega otroka. Spekter barvnih izbir, ki so na voljo, vam omogoča, da avto za ravnovesje prilagodite svojim željam in zagotovite, da odmeva z željami in slogom vašega otroka.


Ta otroški ravnotežni avto iz aluminijeve zlitine je več kot le prevozno sredstvo; je izjava o kakovosti, inovativnosti in okoljski odgovornosti. Izkoristite priložnost in svojemu otroku zagotovite izkušnjo vožnje, ki uteleša popolno zlitje sloga, vzdržljivosti in ekološko ozaveščenega dizajna. Povprašajte še danes in pustite, da se začne raziskovanje našega otroškega avtomobila za ravnotežje iz aluminijeve zlitine – kjer se odličnost sreča z dostopnostjo.
Priljubljena oznake: otroški ravnotežni avto iz aluminijeve zlitine, Kitajska otroški ravnotežni avtomobil iz aluminijeve zlitine proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Ravnotežno kolo brez pedala
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







