Pisano otroško kolo
Barvito otroško kolo proizvajalca DAODEBAO je zasnovano za otroke, stare 6-15}, z okvirjem iz visoko ogljikovega jekla in vilicami iz aluminijeve zlitine z vzmetenjem. Na voljo je v velikostih 18, 20 in 22 palcev, ima enostopenjski menjalnik in vključuje kolutni zavorni sistem. Z nosilnostjo več kot 200 kg in nastavljivim sedežem je to kolo vzdržljivo in prilagodljivo, na voljo v različnih barvah za različne želje.
Predstavitev izdelka
| Material okvirja | Visokoogljično jeklo |
| Material vilic | Aluminijeva zlitina |
| Vzmetenje vilic | ja |
| Zavorni sistem | Disk zavora |
| Velikost kolesa | 18"20"22" |
| Zobniki | Ena hitrost |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Aluminijeva zlitina |
| Širina pnevmatike | 20*2.15" |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Številka modela | XAM-MBTAWT |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Vrsta okvirja | Trdi okvir (brez zadnjega blažilnika) |
| Vrsta pedala | Navadna pedala |
| Nosilnost | Več kot 200 kg |
| Dolžina (m) | 1.7 |
| Neto teža | 15 KG |
| Bruto teža | 18 kg |
| Ime izdelka | Gorsko kolo |
| barva | Modra Rdeča Roza |
| Velikost | 18 20 palec |
| Starost | 6-15 let |
| Pnevmatika | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Okvir | Okvir iz visokoogljičnega jekla |
| Logotip | OEM Made.dobrodošel prilagojen logotip |
| Sedlo | Udobno |
| Krmilo | Jekleno krmilo |
| Pakiranje | 85 % SKD / CKD kartonska embalaža |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | kolesa gorsko kolo Paket : 85% SKD |
| Pristanišče | Pristanišče Tianjin ali kot zahteve strank |
| Zmožnost dobave | 1000000 kosov/kosov na mesec kolesarsko gorsko kolo |


【Zasnovano za otroke】 To kolo v slogu BMX je opremljeno s snemljivimi vadbenimi kolesi, ki olajšajo ravnotežje tudi začetnikom. Višino sedeža je mogoče hitro nastaviti glede na višino otroka. Kletke za steklenice lahko nosijo vodo ali pijačo, da bo vsaka vožnja bolj zabavna.


【Enostaven za sestavljanje】85 % vnaprej sestavljen, zelo enostaven za sestavljanje, pred namestitvijo si oglejte navodila za namestitev in video o namestitvi. Pazite, da sprednjih vilic ne namestite obrnjene in ločite levo in desno pedalo. Po montaži napihnite pnevmatiko.

Priljubljena oznake: pisana otroška kolesa, Kitajska pisana otroška kolesa proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Najboljše otroško kolo
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi




