Ugodna otroška kolesa
Cenovno ugodna otroška kolesa so poudarjena zaradi svoje lahke zasnove, nastavljive višine, vzdržljivosti in podpore za motorični razvoj in neodvisnost. Zagotavljajo različne velikosti z jeklenimi okvirji, platišči iz aluminijeve zlitine in vadbenimi kolesi, primerni za otroke do 120 kg. Ta kolesa so namenjena izboljšanju koordinacije, mišične moči in socialnih veščin, pri čemer neposredna tovarniška prodaja zagotavlja cenovno dostopnost, kakovost in poprodajne storitve.
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Jeklo |
| Zobniki | Ena hitrost |
| Velikost kolesa | 18" 20"22" |
| Material okvirja | Jeklo |
| Zavorni sistem | Zavorni vod |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Aluminijeva zlitina |
| Vadbena kolesa | ja |
| Vrsta okvirja | Popoln okvir, odporen na udarce |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | XAM-MBTHM |
| Vzmetenje vilic | ja |
| Bruto teža | 9,5 kg |
| Neto teža | 8,5KG |
| Vrsta pedala | Navadna pedala |
| Dolžina (m) | 0.95-1.15m |
| Nosilnost | 120 kg |
| Ime izdelka | otroško kolo |
| Velikost | 18" 20"22" |
| platišče | Platišče iz aluminijeve zlitine |
| Vilice | Jeklene vilice |
| Zavora | Ročna zavora |
| Sedlo | Mehko usnje |
| Vrsta kolesa | 18 20 22-palčna zračna kolesa |
| Velikost kolesa | 18 20x2.125/2.4 |
| Načini pošiljanja | morje |
| Prednost | Neposredna tovarna |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | 1 kos/karton z angleškim ali jezikovnim priročnikom, ki ga zahtevate S 5-slojno rjavo škatlo ali barvno škatlo |
| Pristanišče | Tianjin ali Qingdao |
| Zmožnost dobave | 10000 kosov/kosov na mesec |


POPOLNO PRILAGANJE: Boljše prilegajoče kolo vodi do hitrejšega učenja, večje samozavesti in več zabave. S tem lahkim, ergonomskim kolesom, ki tehta 23,25 lbs, otroci zlahka manevrirajo.


OPTIMIZIRANO PEDALIRANJE: Z razmerjem povečanja 3,5 bo vsak hod pedala dodal hitrost ("pridobitev") s ravno pravšnjo količino energije ("razmerje") za poganjanje, kar ima za posledico lažje zagone in boljše ravnotežje.

Priljubljena oznake: ugodna otroška kolesa, Kitajska ugodna otroška kolesa proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Pisano otroško kolo
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi




