
Trikolesna električna kolesa
Začnite novo dobo urbane mobilnosti z našimi trikolesnimi električnimi kolesi, združitvijo vrhunske tehnologije in premišljenega dizajna, natančno izdelanega za izboljšanje vaše izkušnje vožnje. V osrčju teh inovativnih koles je močan 500 W 25-magnetni motor Zhengxuanbo,...
Predstavitev izdelka
| Moč | 501 - 800W |
| Napetost | 60V |
| Številka modela | XL-YZ |
| Uporabi za | Potnik |
| Tip telesa | Odprto |
| Certificiranje | Egs |
| Vrsta vožnje | Električni |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Kraj izvora | Jiangsu, Kitajska |
| Velikost | 1530 * 750 * 950cm |
| Ime izdelka | L2 |
| Moč motorja | 500/650 W |
| Plin | plin s palcem |
| Največja hitrost (km/h) | 25 km/h |
| Nosilnost | 200 kg |
| Krmilnik | 9/12 Cevi |
| Velikost pnevmatike | 3.00-8 |
| Baterija | 48V20Ah |
| Čas polnjenja | 8-12 ur |
| Zavora | Prednja disk zavora |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | Standardna embalaža za pomorski prevoz SKD/CKD |
| Prodajne enote: | Posamezen predmet |
| Velikost posameznega paketa: | 141X76X75 cm |
| Posamezna bruto teža: | 95.000 kg |


Navigirajte z natančnostjo in nadzorom, zahvaljujoč majhni priklopni gredi s petimi luknjami Jusong, ki zagotavlja stabilnost in odzivno rokovanje. Možnost baterije 48/60 vam omogoča, da svoje električno kolo prilagodite svojim specifičnim zahtevam glede dosega, kar zagotavlja prilagodljivost za različne potrebe vožnje na delo.


Varnost ima prednost z zavorami v pestu na sprednjih in zadnjih kolesih, ki zagotavljajo natančno in zanesljivo moč ustavljanja. Aluminijasta platišča in visoko vzdržljive pnevmatike brez zračnic zagotavljajo gladko in stabilno vožnjo ter z lahkoto premagujejo različne terene.


Varnostne funkcije vključujejo zagon z enim gumbom z dvojnim daljinskim upravljalnikom proti kraji, ki zagotavlja brezskrbnost, ko pustite svoje električno kolo brez nadzora. Osvetlite svojo pot z visoko svetilnim krmilom žarometov in ostanite obveščeni z digitalnim LCD instrumentom, ki zagotavlja vpogled v vašo vožnjo v realnem času. Vodotesen obračalni ročaj dodaja vzdržljivost in vam omogoča samozavestno navigacijo v različnih vremenskih razmerah.

Priljubljena oznake: trikolesna električna kolesa, Kitajska trikolesna električna kolesa proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Par: ne
Naslednji: Motoriziran tricikel za odrasle
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
