
Električni trikolesnik za odrasle
Izkusite prihodnost osebne mobilnosti z našim električnim trikolesnikom za odrasle, zmogljivo in učinkovito rešitvijo, zasnovano za novo opredelitev vaše vsakodnevne vožnje. Ta trikolesnik, ki se ponaša z robustnim 500 W motorjem, zlahka združuje zmogljivost in zanesljivost ter zagotavlja dinamično in prijetno vožnjo za...
Predstavitev izdelka
| Moč | 501 - 800W |
| Napetost | 60V |
| Drugi atributi | |
| Največja hitrost | 30-50Km/h |
| Čas polnjenja (h) | 5-7h |
| Razred Sposobnost | 15-20 stopnja |
| Prevožena kilometrina | 30-50 km |
| Uporabi za | Potnik |
| Tip telesa | Odprto |
| Certificiranje | CCC |
| Potniki | 2 |
| Zavorni sistem | Sprednji disk + zadnji boben |
| Velikost pnevmatike | 14" |
| Omeji težo | 100-200 kg |
| Nosilnost | 300-400 kg |
| Številka modela | XL-Q7 |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Kraj izvora | Tianjin, Kitajska |
| Velikost | Prilagodljiv |
| Vrsta zavore | Elektronska zavora |
| Vzmetenje | Zadnje vzmetenje |
| Svetloba | LED naglavna luč |
| Ime izdelka | Električni tricikel |
| Ime izdelka | električni tricikel turkey |
| Ključne besede | električni tricikel za odrasle |
| Zavorni sistem | sprednje in zadnje dvojne bobnaste zavore |
| Velikost kolesa | 14 palcev |
| OEM/ODM | sprejeti |
| Uporaba | električni potniški tricikel |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | Kartonska embalaža |
| Zmožnost dobave | 5000 kosov/kosov na mesec |


S težo vozila 85 kg naš električni trikolesnik dosega popolno ravnovesje med vzdržljivostjo in okretnostjo ter nudi stabilnost brez kompromisov glede okretnosti. Največja konstrukcijsko določena hitrost manjša od ali enaka 30 km/h in izjemna neprekinjena kilometrina večja ali enaka 30 km ga naredita idealnega spremljevalca tako za kratka mestna potovanja kot za daljša potovanja, kar voznikom zagotavlja neprimerljivo udobje.


Naš električni trikolesnik ima konkurenčno ceno, zaradi česar je privlačna možnost za tiste, ki dajejo prednost kakovosti in cenovni dostopnosti. Z neposredno tovarniško prodajo lahko povprašate in naročite ta inovativni trikolesnik po ugodni ceni, s čimer zagotovite popolno kombinacijo zmogljivosti, udobja in stroškovne učinkovitosti.

Priljubljena oznake: električni trikolesnik za odrasle, Kitajska električni trikolesnik za odrasle proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Par: Električni tricikel
Naslednji: Električni tricikel za odrasle
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
