
Električni tricikli za starejše
Izkusite utelešenje udobja in priročnosti z našimi električnimi trikolesniki za starejše, ki so premišljeno zasnovani tako, da zadovoljujejo edinstvene potrebe starejših kolesarjev, ki iščejo zanesljiv in udoben način prevoza. Ti tricikli, zasnovani s 500 W 25-magnetnim motorjem Zhengxuanbo, zagotavljajo ...
Predstavitev izdelka
| Moč | 501 - 800W |
| Napetost | 48V |
| Številka modela | XL-JKC |
| Največja hitrost | Manjši ali enak 30 km/h |
| Čas polnjenja (h) | 7-9h |
| Razred Sposobnost | Večji ali enak 25 stopinj |
| Prevožena kilometrina | 50-70 km |
| Uporabi za | Potnik |
| Tip telesa | Odprto |
| Certificiranje | CE |
| Potniki | 3 |
| Zavorni sistem | Sprednji boben + zadnji boben |
| Velikost pnevmatike | 3.00-8 |
| Omeji težo | 100-200 kg |
| Nosilnost | 200-300 kg |
| Vrsta vožnje | Električni |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Kraj izvora | Tianjin |
| Velikost | 132*71*65 |
| Ključne besede | Motoriziran tricikel za odrasle |
| barva | Barva po meri |
| Certificiranje | CE |
| Motor | 500W |
| Zavora | Bobnasta zavora |
| Krmilnik | 12 cevi |
| Hitrost | 28 km/h |
| Največja obremenitev | 200 kg-300kg |
| Logotip | Prilagojeno |
| Plezalna sposobnost | 25 stopinj |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | Motoriziran tricikel za odrasle pakiran v kartonski embalaži/železni okvir po izbiri |
| Zmožnost dobave | 10000 rezil/rezil na teden |


Majhna priključna gred Jusong s petimi luknjami, skupaj z dodatno baterijo 48/60, ponuja prilagodljivost in učinkovitost, prilagojeno individualnim željam. 48V-60V univerzalni 12-cevni inteligentni krmilnik optimizira delovanje tricikla ter zagotavlja gladko in odzivno vožnjo. Izbirajte med ponudbo izbirnih inteligentnih polnilnikov s spremenljivo frekvenco 48V60/20/32AH, ki zagotavljajo vsestranskost in priročnost polnjenja.


Trikolesniki, oblikovani z mislijo na udobje starejših, se ponašajo s hidravličnimi sprednjimi vilicami za motocikel za gladko in nadzorovano vožnjo. Sedežna blazina iz debele pene zagotavlja optimalno udobje med daljšimi potovanji. Zložljiv otroški sedež doda družini prijazen pridih, ki starejšim omogoča, da veselje vožnje delijo s svojimi vnuki.


Elektroforetska barva poveča estetski videz trikolesnikov in hkrati poveča vzdržljivost. Plastični zadnji prtljažnik zagotavlja praktičen prostor za shranjevanje osebnih stvari, kar dopolnjuje funkcionalnost triciklov.

Priljubljena oznake: električni tricikli za starejše, Kitajska električni tricikli za starejše proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Par: Električno tricikel
Naslednji: Električni tricikel
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
