
Električni tricikel
Stopite v prihodnost mestnega prevoza z našim električnim trikolesnikom, natančno izdelanim čudom tehnike, ki združuje moč, inovativnost in praktičnost. Jedro tega vrhunskega tricikla je močan 500 W 25-magnetni motor, motor Zhengxuanbo, ki zagotavlja dinamično in učinkovito vožnjo...
Predstavitev izdelka
| Moč | 501 - 800W |
| Napetost | 60V |
| Številka modela | XL-X1CP |
| Največja hitrost | 30-50Km/h |
| Čas polnjenja (h) | 7-9h |
| Razred Sposobnost | 20-25 stopnja |
| Prevožena kilometrina | 50-70 km |
| Uporabi za | Potnik |
| Tip telesa | Odprto |
| Certificiranje | Egs |
| Potniki | 3 |
| Zavorni sistem | Sprednji boben + zadnji boben |
| Velikost pnevmatike | 8-palčna guma Dongyue železno pesto kolesa |
| Omeji težo | 100-200 kg |
| Nosilnost | 200-300 kg |
| Vrsta vožnje | Električni |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Velikost | 1630 mm x 750 mm x 1670 mm |
| Moč | 501 - 800W |
| barva | Barva po meri |
| Ime izdelka | Trikolesni tricikel |
| Baterija | Svinčeno-kislinski |
| Motor | Brez krtačk |
| Svetloba | LED lučka |
| Zavora | Sprednja zavora Zadnja dvojna zavora |
| Največja hitrost (km/h) | 35-45 km/h |
| Omeji težo | 100-200 kg |
| Napetost | 60V 72v |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | KARTON |
| Pristanišče | Pristanišče Tianjin ali Qingdao |
| Zmožnost dobave | 3000 enot/enot na teden |


Navigirajte natančno in samozavestno, zahvaljujoč majhni priklopni gredi s petimi luknjami Jusong, ki zagotavlja gladko in zanesljivo rokovanje. Trikolesnik nudi prilagodljivost z izbirno baterijo 48/60, ki jo dopolnjuje 48V-60V univerzalni 12-cevni inteligentni krmilnik za optimalno delovanje. Izbirajte med paleto inteligentnih polnilnikov s spremenljivo frekvenco, ki ustrezajo vašim posebnim potrebam, z možnostmi, kot je 48V60/20/32AH.


Trikolesnik, zasnovan za udobje in praktičnost, ima motoristične hidravlične aluminijaste sprednje vilice, ki zagotavljajo udobno in nadzorovano vožnjo. Sistem proti kraji z dvojnim daljinskim upravljalnikom z zagonom z enim gumbom doda dodatno raven varnosti in z lahkoto zaščiti vašo naložbo.


Naš električni trikolesnik, ki se ponaša z elektroforetično barvo in plastičnim zadnjim okvirjem, ne izžareva le stila, ampak obljublja tudi vzdržljivost in odpornost. Zložljiv otroški sedež doda družini prijazen pridih, ki vam omogoča, da udobno delite vožnjo z vašim malčkom.

Priljubljena oznake: električni trikolesnik, Kitajska električni trikolesnik proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Par: Električni tricikel
Naslednji: Električni tricikel
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
