Voziček za kužka
Predstavitev izdelka
| Atributi, specifični za industrijo | |
| Aplikacija | Male živali |
| Drugi atributi | |
| Kraj izvora | Anhui, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | HB-PC205 |
| Tip potovanja in na prostem | Vozički za hišne ljubljenčke |
| Ime izdelka | voziček za hišne ljubljenčke |
| Material | Tkanina 600D Oxford |
| raztegljiva Velikost | 810*490*990 mm |
| Velikost pakiranja | 44*26*61,5 cm |
| Velikost koles | 5 palcev*3 |
| N.W/G.W | 7,1/8,1 kg |
| Največja obremenitev | 15 kg |
| barva | Barva po meri |
| OEM in ODM | Toplo sprejemljivo |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | Enota: 1 kos/ctn |
| MOQ: 20 kosov | |
| Nakladalna zmogljivost: 950 kosov/40HQ | |
| Pristanišče | ŠANGHAJ, NINGBO |
| Zmožnost dobave | 100000 kosov/kosov na mesec |


Vgrajeno prezračevalno okence ločuje naš voziček za kužke, saj daje prednost dobremu počutju vašega kužka med vsakim potovanjem. Ta funkcija spodbuja optimalen pretok zraka, kar vašemu kosmatemu prijatelju zagotavlja sveže in dihajoče okolje. Okno je tudi snemljivo, kar doda udobje dizajnu in vam omogoča, da prilagodite voziček glede na vreme ali želje vašega kužka.


Prenosljivost se sreča s praktičnostjo z zložljivo zasnovo našega vozička za kužke. Enostavno zložljiv, ta funkcija poveča udobje vozička, saj ga je enostavno prevažati in shranjevati, ko ni v uporabi. Prostorna notranjost ponuja dovolj prostora za udoben počitek vašega kužka, zaradi česar je popolno mobilno zatočišče za vašega kosmatega prijatelja.

Priljubljena oznake: voziček za kužke, proizvajalci, dobavitelji, tovarna vozičkov za kužke na Kitajskem
Par: Mali pasji voziček
Naslednji: Pasji voziček za majhne pse
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







