Igrače Zložljiv skiro
Predstavitev izdelka
| Drugi atributi | |
| Starost | 3 - 6 let, 8-12 let, 2-12, 3-15 |
| Material kolesa | PU |
| Material telesa | Aluminij, najlon, PP |
| Zložljiva | ja |
| Sedež vključen | Da, NE |
| Številka kolesa | tri |
| Nastavljiva po višini | ja |
| Največja hitrost | <3,6 km/h |
| luč vključena | NE, da |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | BTM-922 |
| Ime izdelka | otroški skiro |
| Okvir | V celoti aluminijasta palica + ABS plastika + PU kolesa |
| Velikost | 69*56*52 cm |
| Zavora | Nožna zavora |
| barva | rdeča, modra, roza, grafiti |
| Sprednja guma | 120*35 mm |
| Zadnja guma | 80*24 mm |
| Vrsta pnevmatike | PU lahka kolesa |
| Pakiranje | 1 kos/barvna škatla, 6 kosov/karton |
| Velikost kartona | Velikost kartona |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | Kartonsko embalažo je mogoče prilagoditi glede na zahteve kupca |
| Pristanišče | Pristanišče Tianjin, pristanišče Qingdao |
| Zmožnost dobave | 50000 škatel/škatel na dan |
OTROŠKI SKUTER - 2-V-1 DIZAJNI: Naš vsestranski skiro ima možnost stoječega in sedečega položaja, zahvaljujoč integriranemu zložljivemu sedežu. 3-Zasnova koles zagotavlja vrhunsko stabilnost, opremljena s trpežnimi, super gladkimi drsečimi kolesi, ki svetijo med kotaljenjem!
SEDEČI ALI STOJEČI SKUTER: zasnovan s tehnologijo nagiba za krmiljenje, vaš otrok zlahka zavije z nagibanjem, kar pomaga izboljšati njegovo ravnotežje. Lahko se odločijo za vožnjo stoje ali sede, pri čemer je sedež enostavno odstranljiv za tiste, ki raje skotajo brez njega.
Priljubljena oznake: igrače zložljiv skuter, Kitajska igrače zložljiv skuter proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Otroški skuter
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi








