Otroški skuter
Predstavitev izdelka
| Starost | 3 - 6 let, 8-12 let, 2-12, 3-15 |
| Material kolesa | PU |
| Material telesa | Aluminij, najlon, PP |
| Zložljiva | ja |
| Sedež vključen | Da, NE |
| Številka kolesa | tri |
| Nastavljiva po višini | ja |
| Največja hitrost | <3,6 km/h |
| luč vključena | NE, da |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | BTM-921 |
| Ime izdelka | otroški skiro |
| Okvir | Popolnoma aluminijasta palica + ABS plastika + PU kolesa |
| Velikost | 69*56*52 cm |
| Zavora | Nožna zavora |
| barva | rdeča, modra, roza, grafiti |
| Sprednja guma | 120*35 mm |
| Zadnja guma | 80*24 mm |
| Vrsta pnevmatike | PU lahka kolesa |
| Pakiranje | 1 kos/barvna škatla, 6 kosov/karton |
| Velikost kartona | Velikost kartona |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | Kartonsko embalažo je mogoče prilagoditi glede na zahteve kupca |
| Pristanišče | Pristanišče Tianjin, pristanišče Qingdao |
| Zmožnost dobave | 50000 škatel/škatel na dan |
Varnost in stabilnost: Zaradi široke konstrukcije je ta otroški skiro popoln za otroke, stare 2-5, saj ponuja stabilno vožnjo za začetnike.
Zabaven in privlačen: s pisanimi LED kolesi in glasbeno funkcijo ta otroški skiro zabava malčke, hkrati pa spodbuja aktivno igro.
Vsestranske nastavitve višine: Nastavljivo krmilo omogoča prilagajanje, ko vaš otrok raste, zaradi česar je primeren za otroke starosti 3-12.
Dvojne možnosti vožnje: Ta skiro, opremljen z udobnim sedežem, omogoča otrokom, da med vožnjo sedijo ali stojijo, kar ustreza različnim željam vožnje.
Priljubljena oznake: otroški skiro, Kitajska proizvajalci otroških skirojev, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Otroški skuter s sedežem
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi






