2-v-1 Gugalnem konjičku
Predstavitev izdelka
| Model: | ZSDB-YM |
| Znamka: | DAODEBAO |
| Velikost pakiranja: | 75*22*45,5 CM |
| Proizvodna zmogljivost: | 10,000 kosov na mesec |
| vrata: | pristanišče Shenzhen |
| tip izdelka | Živali |
| Spol | Spolno nevtralen |
| Življenjska faza | 3-4 let |
| barva | Umazano bela/barvna podpira prilagajanje |
| Material | Plastika |
| Gradnja iz masivnega lesa | št |
| Blazine vključene | Blazine niso vključene |
| Potisni ročaj | Potisni ročaj ni priložen |
| Celotna dolžina - od spredaj nazaj | 29" (74,6 cm) |
| Celotna širina - od strani do strani | 15" (38 cm) |
| Skupna višina - od vrha do dna | 19,5" (49,5 cm) |
| Baterije priložene | Baterija ni priložena |
| Garancija | |
| Zahtevana namestitev | ja |
| Garancija izdelka | ja |
| Dolžina garancije | 60 dni |
| Popolna ali omejena garancija | Omejeno |

Predstavljamo vam našega inovativnega gugalnega konjička 2-in-1 – dinamičnega igralnega spremljevalca, zasnovanega tako, da pritegne otrokovo domišljijo, hkrati pa spodbuja osnovne motorične sposobnosti in razvoj ravnotežja. Ta vsestranska igrača brezhibno prehaja med skirojem in stacionarnim guganjem ter vašemu malčku nudi čudovito dvojno izkušnjo.

2-in-1 dizajn našega gugalnega konjička zagotavlja ure in ure zabave, ko vaš otrok križari po domu. Veselo igro spremljajo interaktivni zvoki, ki dodajo dodatno plast razburjenja in izboljšajo celotno izkušnjo igranja za vašega srčka. Ta igrača je vir neskončne zabave, ne glede na to, ali se odločijo za skakanje ali uživanje v ritmičnem zibanju.


Naš gugalni konjiček, ki daje prednost varnosti, ima 40-stopinjski kot nagiba, ki je strateško zasnovan za preprečevanje nenamernih preobratov med igro. Dvignjeno hrbtišče dodaja dodatno raven varnosti in učinkovito preprečuje, da bi vaš srček padel nazaj. Z osmi na kolesih vožnja ni le gladka, temveč tudi izjemno tiha, kar zagotavlja mirno okolje za igro tako za otroka kot za starše.

Tehnologija Smooth Touch ima osrednje mesto pri konstrukciji našega gugalnega konjička. Vsak kotiček je natančno izdelan z gladko, trdno plastiko, ki odpravlja vse ostre robove, ki bi lahko poškodovali vašo dragocenost. Ta premišljena zasnova zagotavlja nežno izkušnjo igranja, kar vašemu srčku omogoča raziskovanje in sodelovanje brez skrbi pred nesrečami.

Vlaganje v razvoj vašega otroka je še bolj privlačno z našimi ugodnimi cenami. Ponujamo cenovno ugodno možnost brez kompromisov pri kakovosti ali varnosti. Izkoristite našo neposredno prodajo v tovarni in svojemu otroku zagotovite 2-in-1 gugalnega konjička, ki neopazno združuje zabavo, razvoj spretnosti in varnost.

Podajte se na pot veselja in rasti z našim gugalnim konjičkom 2-in-1. Povprašajte in naročite zdaj, da pripeljete tega čudovitega in vsestranskega igralca v svet vašega otroka, kjer učenje in smeh harmonično sobivata.

Priljubljena oznake: 2-v-1 gugalni konjiček, Kitajska 2-v-1 gugalni konjiček proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: ne
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







