Otroci se vozijo z avtomobilom Otroške igrače Električni avtomobili
Predstavitev izdelka
| Drugi atributi | |
| Kraj izvora | Zhejiang, Kitajska |
| Oddaljena razdalja | 30m |
| Baterija krmilnika | Suhe baterije |
| Material | Plastika, EVA |
| Lastnosti | Nadzorovano z aplikacijo |
| Notranja/zunanja uporaba | Notranji-zunanji |
| Številka modela | PHXH-JC000A |
| Nadzorni kanali | 2 KANALA |
| Paket vključuje | Baterije |
| Vir energije | Električni |
| Starostni razpon | 2 do 4 leta, 5 do 7 let |
| model avtomobila | Kakovostni otroški avtomobili za vožnjo otroške igrače električni avtomobili naprodaj JC000A |
| Baterija | 12V7AH*1 |
| barva | Rdeča, črna, zelena, rožnato rdeča |
| Motor | 40W*2 |
| Velikost izdelka | 180*70*70 cm |
| Velikost kartona | 109*61*44 cm |
| SPM | 0.35 |
| Ime izdelka | PHXH-JC000A |
| G.W/N.W | 21.7/17.7 |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | vožnja na avtomobilu Pakiranje 1. Trpežna kartonska plošča (7 plasti) 2. Kartonska plošča / stolpec iz pene na vsakem vogalu škatle, da je embalaža močnejša 3.Celoten avto v OPP vrečki za zaščito pred praskami 4. Avtomobili so delno razstavljeni, da prihranijo prostor, in jih bo enostavno sestaviti, ko jih bo stranka prejela 5. Vsaka embalaža, vključno z UPORABNIŠKIM PRIROČNIKOM za uporabo in sestavljanje s slikami 6. Brezplačno tiskanje logotipa stranke na karton in nalepke na avtomobile 7. Priložen komplet polnilnika in vijakov |
| Prodajne enote: | Posamezen element |
| Velikost posameznega paketa: | 72X39,5X31 cm |
| Posamezna bruto teža: | 21.700 kg |


Priročnost zagona z enim gumbom poenostavlja postopek in mladim voznikom omogoča, da se z lahkoto podajo na svoje avanture. Možnosti naprej in nazaj, skupaj z nastavitvami visoke in nizke hitrosti, zagotavljajo dinamičen obseg gibanja, ki poskrbi za različne scenarije igranja in zagotavlja ure zabave.


Zabava je v središču pozornosti z vmesnikom USB in MP3, skupaj s povezovalnim kablom. Vaš otrok lahko uživa v svojih najljubših melodijah med križarjenjem v stilu. Funkcija prikaza moči obvešča mlade voznike o ravni baterije, kar zagotavlja, da nikoli ne zamudijo trenutka igre.


Po ugodni ceni in na voljo prek tovarniške neposredne prodaje, naš električni avtomobil na daljinsko upravljanje obljublja cenovno dostopnost brez kompromisov glede kakovosti in funkcij. Zaradi konkurenčnih cen je privlačna izbira za starše, ki iščejo visoko vrednost, zabavno in varno možnost igranja za svoje otroke.

Priljubljena oznake: otroci se vozijo z avtomobilom otroške igrače električni avtomobili, Kitajska otroci se vozijo z avtomobilom otroške igrače električni avtomobili proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi








