Najboljši otroški električni avtomobil
Predstavitev izdelka
| Ključni atributi | |
| Drugi atributi | |
| Starostni razpon | 0 do 24 mesecev, 2 do 4 leta, 5 do 7 let, 8 do 13 let |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Spol | Uniseks |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | DLS-X7 |
| baterijo | 12V ali 24V |
| motor | 555*2 |
| barva | rdeča, rumena |
| Velikost izdelka | 75*61*58 cm |
| Velikost kartona | 130*58*83 cm |
| N.W. | 23,8 KG |
| G.W. | 27,7 KG |
| ŠT./40HQ | 260 kosov |
| daljinec | 2.4 G daljinski upravljalnik |
| Ime izdelka | Otroci izdelujejo avto |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | ena na eno škatlo |
| Pristanišče | pristanišče tianjin ali katero koli pristanišče |
| Zmožnost dobave | 6000 kompletov na mesec |

Predstavljamo našo »Otroško simulacijo električnega bagra«, inovativno in poglobljeno izkušnjo vožnje, zasnovano tako, da podžge domišljijo nadobudnih mladih gradbenikov, starih od 3 do 8 let. Ta simulacija električnega bagra ni le igrača; to je dinamično potovanje, ki združuje realistične lastnosti z varnostjo in zabavo za resnično zanimivo igro.

Ta vsestranski buldožer in bager ponuja izjemno 360-stopinjsko potovanje po različnih terenih, kar vašemu malčku omogoča, da z lahkoto razišče vsak kotiček svojega igralnega prostora. Zmogljivost obračanja na kraju samem in vrtljiva delovna platforma zagotavljata pristno izkušnjo izkopavanja, ki spodbuja občutek avanture in razvijanja spretnosti.


Simulirani bager goseničar se ponaša s patentirano zasnovo, ki zagotavlja nedrsečo in proti obrabi odporno površino z močnim oprijemom. Ta simulacija električnega bagra, ki jo poganjata močan motor in sistem dvojnega pogona, zagotavlja robustno zmogljivost, ki odraža moč in funkcionalnost pravega gradbenega vozila.

Nadzor je na dosegu prstov vašega otroka z integracijo večnamenskega upravljanja, ki ponuja povezavo Bluetooth za izboljšano izkušnjo igranja. Funkcija zgodnjega izobraževanja z lahkotno glasbo doda igriv pridih, saj združuje zabavo z učenjem, medtem ko vaš otrok upravlja svoje mini gradbeno vozilo.

Vsestranskost je ključnega pomena pri vmesniku USB/MP3, ki vašemu otroku omogoča uživanje v svojih najljubših melodijah med avanturami pri izkopavanju. Daljinski upravljalnik Bluetooth 2.4G ena na ena zagotavlja dodaten nadzor, kar zagotavlja varno in nadzorovano izkušnjo igranja.

Funkcije treh stopenj prilagajanja hitrosti, počasnega zagona in počasnega zaustavljanja poskrbijo za različne ravni spretnosti, tako začetnike kot bolj izkušene operaterje. Elektronski plin doda pridih realizma, kar vašemu otroku omogoča enostavno nadziranje hitrosti.
Praktičnost se sreča z igro z vključitvijo rezervne škatle za orodje, ki izboljša domiselno izkušnjo igranja. Dvotočkovni varnostni pas poskrbi za varnost vašega otroka, staršem pa zagotavlja brezskrbnost med malčkovimi gradbenimi dogodivščinami.
Z ugodno ceno, ki odraža kakovost in dostopnost, je simulacija otroškega električnega bagra na voljo za povpraševanje in naročilo prek naše tovarniške neposredne prodaje. Z izbiro tega izdelka vlagate v visokokakovosten, realističen in zabaven dodatek k igralnemu repertoarju vašega otroka.
Ne zamudite priložnosti, da v svet svojega malčka prinesete veselje in vznemirjenje. Vabljeni k povpraševanju in naročilu otroške simulacije električnega bagra še danes in naj se gradbene dogodivščine začnejo z varnostjo, slogom in inovativnostjo!
Priljubljena oznake: najboljši otroški električni avtomobil, Kitajska najboljši otroški električni avtomobil proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Vozljivi avtomobili za otroke
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi






