
Tricikel Otroški tricikel
Predstavitev izdelka
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Starostni razpon | 0 do 24 mesecev, 2 do 4 leta, 5 do 7 let |
| Številka modela | HLF-M9 |
| Ime izdelka | Otroški tricikel |
| Slog | Igrača za vožnjo |
| barva | Modra |
| Velikost predmeta | 80*52*100 cm |
| Kolesa | sprednje kolo 10 palcev, zadnje kolo 8 palcev |
| funkcija | vrtljivi sedež, otroški sedež ali ležanje na sedežu |
| Pakiranje | 2 kos/ctn |
| 40HQ nalaganje | 1070 kosov |
| G.W | 18 kg |
| N.W | 16,8 kg |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | 1 kos na karton |
| Zmožnost dobave | 8000 kosov/kosov na mesec |


Shranjevanje je enostavno s sprednjimi in zadnjimi košarami za shranjevanje, kar vašemu otroku omogoča, da med vožnjo prinese s seboj svoje najljubše igrače, prigrizke ali zaklade. Ta funkcija spodbuja občutek neodvisnosti, ko se vaš malček nauči organizirati in nositi svoje osnovne stvari.


Zabava postane sestavni del vožnje z vgrajeno glasbo, ki ustvarja živahno in privlačno vzdušje. Vključitev senčnika zagotavlja, da je vaš otrok zaščiten pred sončnimi žarki, kar omogoča daljše in bolj užitne vožnje v različnih vremenskih razmerah.


Vabljeni k povpraševanju in naročilu – bodite priča veselju in navdušenju, ko se vaš otrok podaja novim dogodivščinam naproti z otroškim triciklom Tricikel. Investirajte v tricikel, ki ne daje prednost le varnosti in udobju, ampak ponuja tudi praktične lastnosti in zabavo, s čimer zagotovite, da bo vsaka vožnja prijetna izkušnja tako za otroka kot za starše.
Priljubljena oznake: tricikel otroški tricikel, Kitajska tricikel otroški tricikel proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Otroški voziček Otroški tricikel
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
