Tricikel 3-v-1
Predstavitev izdelka
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Starostni razpon | 0 do 24 mesecev, 2 do 4 leta, 5 do 7 let |
| Številka modela | HLF-6019 |
| Ime izdelka | Otroški tricikel |
| Slog | Igrača za vožnjo |
| barva | Vijolična |
| Velikost predmeta | 80*52*98 cm |
| Kolesa | sprednje kolo 12 palcev, zadnje kolo 10 palcev |
| funkcija | vrtljivi sedež, otroški sedež ali ležanje na sedežu |
| Okvir | jeklo |
| 40HQ nalaganje | 840 kosov |
| G.W | 13 kg |
| N.W | 12 kg |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | 1 kos na karton |
| Zmožnost dobave | 8000 kosov/kosov na mesec |


Potopite svojega otroka v razkošje z usnjenimi zaščitnimi ograjami, ki ne zagotavljajo le pridiha elegance, ampak zagotavljajo tudi varno in udobno vožnjo. Sedež je v središču pozornosti s svojim impresivnim 360-stopinjskim vrtenjem, kar vašemu malčku omogoča, da brez težav raziskuje okolico. Ta inovativna zasnova dodaja novo dimenzijo njihovi vožnji ter spodbuja občutek radovednosti in avanture.


Zabava se sreča s funkcionalnostjo z vgrajeno glasbo in funkcijami osvetlitve. Opazujte, kako obraz vašega otroka žari od veselja, ko poganja pedala ob veselih melodijah in vsako potovanje spremeni v veččutno veselje. Senčnik dopolnjuje komplet, saj zagotavlja bistveno zaščito pred sončnimi žarki in zagotavlja udobje vašega otroka med izleti na prostem.


Cenovna dostopnost je temelj naše zaveze, z ugodno ceno, ki jo omogoča naš model neposredne prodaje v tovarni. Verjamemo v zagotavljanje izjemne kakovosti brez kompromisov pri stroških in zagotavljamo, da je tricikel 3-in-1 dostopen vsem družinam, ki iščejo prvovrstno vožnjo za svoje najmlajše.

Priljubljena oznake: tricikel 3-v-1, Kitajska tricikel 3-v-1 proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Otroški tricikel s košaro
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi


