Otroški voziček tricikel za otroka
Otroški otroški voziček Tricikel je večnamenski tricikel, ki združuje lastnosti ravnotežnega kolesa, hojice, tricikla, kolesa, otroškega vozička in vozička z dežnikom. Zasnovan je za priročnost z enostavnimi funkcijami zlaganja in se prilagaja potrebam dojenčkov različnih starosti. Ta izdelek poenostavlja starševstvo, saj raste z otrokom, saj ponuja praktično in ekonomično rešitev za mobilnost otrok.
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Aluminijeve zlitine |
| Zobniki | Enotna hitrost |
| Velikost kolesa | 10" |
| Material okvirja | Aluminijeve zlitine |
| Zavorni sistem | V zavora |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Aluminijeve zlitine |
| Vadbena kolesa | ja |
| Vrsta okvirja | Popoln okvir, odporen na udarce |
| Kraj izvora | Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | NBLK-SLA6 |
| Bruto teža | 5,8 kg |
| Neto teža | 4,7 KG |
| Dolžina (m) | 80 CM |
| Nosilnost | 35 KG |
| Ime izdelka | Otroško ravnotežno kolo |
| barva | Barva po meri |
| razgrnjena Velikost | 80*44*58/85 cm |
| Logotip | Prilagojeni logotip Sprejmi |
| Material | Aluminijeva zlitina +PP PU TPR |
| Starost | 2-6 let otroci |
| OEM/ODM | Sprejeto |
| funkcija | Zložljiva |
| Certifikat | EN71/CE |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | 1KOM/ CTN RJAVA ŠKATLA |
| Pristanišče | ZHONGSHAN, KITAJSKA |
| Zmožnost dobave | 100000 kosov/kosov na mesec |


Za razliko od običajnih možnosti, naše večnamensko ravnotežno kolo uvaja novo obdobje udobja s svojimi zmogljivimi funkcijami zlaganja brez težav. Ta tricikel, zasnovan za prilagajanje razvijajočim se potrebam dojenčkov v različnih starostih, se brezhibno spreminja brez potrebe po zapletenih namestitvah. Ta vsestranskost staršem omogoča, da svojim najmlajšim zagotovijo nove in starosti primerne izkušnje, vse v enem kompaktnem in priročnem paketu.


Zaradi ugodne cene in naše predanosti neposredni prodaji v tovarni je ta večnamenski tricikel ekonomična in praktična izbira za starše. Z odpravo posrednikov prenesemo prihranke pri stroških na naše stranke, kar zagotavlja izjemno vrednost za izdelek, ki presega običajne kategorije in ponuja množico funkcionalnosti.

Priljubljena oznake: otroški voziček tricikel za otroke, Kitajska otroški voziček tricikel za otroke proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Otroški potisk s 3 kolesi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi




