Drift trikolesnik za odrasle
Predstavitev izdelka
| Drugi atributi | |
| starost | >12 let |
| Material kolesa | Napihljivo kolo |
| Material telesa | Jeklo |
| Zložljiva | št |
| Sedež vključen | ja |
| Številka kolesa | tri |
| Nastavljiva po višini | št |
| Najvišja hitrost | 35 km/h |
| luč vključena | št |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | JLKJ-DP6 |
| Baterija | Svinčeno-kislinski 36V 12AH |
| Motor | Brezkrtačni motor 500 W |
| Največja obremenitev | 90 kg |
| Material okvirja | Prašno lakirano jeklo |
| Sprednje kolo | 16-palčno napihljivo kolo |
| Zadnje kolo | 10-palčna napihljiva pnevmatika |
| Ročaj | Spremenljiva hitrost |
| Čas polnjenja | 5-8 ur |
| Razpon | 35-45 km |
| Funkcija | Tipka + Indikator napajanja |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | Paket: 1PCS/CTN CTN velikost: 92x38x68CM GŠ/SZ: 42/40KGS 40HQ: 283 KOS |
| Pristanišče | Ningbo / Šanghaj |
| Zmožnost dobave | 36000 Set/Set na mesec |


Ta drift trikolesnik v velikosti za odrasle poganja robusten brezkrtačni motor z močjo 500 W, ki zagotavlja neverjetno zmogljivost, ki zagotavlja vsakokratno adrenalinsko vožnjo. V kombinaciji s svinčeno-kislinsko baterijo 36 V 12 AH ta trikolesnik ponuja podaljšan čas igranja, saj z enim polnjenjem premaga osupljivo razdaljo 35-45 km. Funkcija ključnega zagona doda pridih udobja, ki kolesarjem omogoča, da z lahkoto sprožijo svojo driftersko avanturo.


Občutite hitenje, ko se premikate po ulicah z 16-palčnim aluminijastim platiščem iz jeklene žice na sprednjem kolesu, ki zagotavlja stabilnost in elegantno estetiko. 10--palčno pnevmatsko kolo na zadnjem delu zagotavlja gladko in nadzorovano drsenje, medtem ko ročna zavora doda dodatno raven nadzora za samozavestno ustavljanje. Trikolesnik doseže vznemirljivo hitrost 35 km/h, kar voznikom ponudi okus hitrega drifta.


Vabljeni k povpraševanju in naročilu – dovolite, da Drift Trike za odrasle na novo definira vaš koncept driftanja in vsako vožnjo spremeni v adrenalinsko avanturo. Sprejmite moč, stil in vznemirjenje z našim visokokakovostnim, z bogatimi funkcijami in proračunu prijaznim drift triciklom, zasnovanim posebej za drzne odrasle voznike.
Priljubljena oznake: drift trike odrasli, Kitajska drift trike odrasli proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Par: ne
Naslednji: Električni drift trikolesnik
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







