Trikolesno drift kolo
Predstavitev izdelka
| Drugi atributi | |
| Starost | 6-8 let, 8-12 let |
| Material kolesa | drugo |
| Material telesa | Jeklo |
| Zložljiva | št |
| Sedež vključen | ja |
| Številka kolesa | tri |
| Nastavljiva po višini | št |
| Najvišja hitrost | <3,6 km/h |
| luč vključena | ja |
| Številka modela | JLKJ-DP3 |
| Baterija | 36 V 3.0Ah litij-ionska baterija |
| Motor | Brezkrtačni motor 36V 150W |
| Največja obremenitev | 65 kg |
| Material okvirja | Jeklo |
| Sprednje kolo | 5,5-palčno kolo |
| Zadnje kolo | PU kolo |
| Ročaj | Spremenljiva hitrost |
| Čas polnjenja | 3-4 ur |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | Paket: 1PCS/CTN CTN velikost: 57x44x21CM GŠ/SZ: 9/8KGS 40HQ: 1280 KOSOV |
| Pristanišče | Ningbo / Šanghaj |
| Zmožnost dobave | 36000 Set/Set na mesec |


Potopite se v svet vznemirjenja s 360-stopinjsko zmožnostjo drifta, ki kolesarjem omogoča, da obvladajo drzne manevre in izkusijo novo dimenzijo vožnje. Osvetlite svojo pot s stilom z živahnimi lučmi, ki krasijo 70-milimetrsko zadnje kolo PU in ustvarjajo očarljiv vizualni prikaz, ko se premikate po soseski.


To drift kolo, ki ga poganjata zanesljiv brezkrtačni motor 36 V 250 W in litijeva baterija 36 V 3,0 Ah/3,6 Ah, zagotavlja brezhibno in zmogljivo vožnjo. Ročaj vrtenja, ki ponuja neskončne možnosti vrtenja, kolesarski izkušnji doda igriv pridih ter spodbuja ustvarjalnost in razvoj spretnosti.

Vabljeni k povpraševanju in naročilu – dovolite, da trikolesno drift kolo na novo definira vaš koncept kolesarjenja in vsako vožnjo spremeni v vznemirljivo pustolovščino. Sprejmite prihodnost igranja na prostem z našim visokokakovostnim, funkcijsko bogatim in proračunu prijaznim drift kolesom za mlade in mlade po srcu.
Priljubljena oznake: trikolesno drift kolo, proizvajalci, dobavitelji, tovarna trikolesnih drift koles
Naslednji: Električni drift skuterji
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi








