Moško gorsko kolo
Predstavitev izdelka
| Material okvirja | Jeklo |
| Material vilic | Jeklo |
| Vzmetenje vilic | ja |
| Zavorni sistem | Disk zavora |
| Velikost kolesa | 26" |
| Zobniki | 24 Hitrost |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Jeklo |
| Širina pnevmatike | 26*2.5" |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Številka modela | HBMMS-KLLBL |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Vrsta okvirja | Trdi okvir (brez zadnjega blažilnika) |
| Vrsta pedala | Navadna pedala |
| Nosilnost | 150 KG |
| Dolžina (m) | 1.8 |
| Neto teža | 18,2 kg |
| Bruto teža | 22,1 kg |
| Pnevmatika | 26*4.0 |
| Vilice | Vzmetne vilice |
| Vrsta kolesa | Kolo z naperami |
| Menjalnik | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logotip | OEM Made.dobrodošel prilagojen logotip |
| barva | Zahteve |
| trg | Države |
| Ročaj | SM zlitina |
| Prosti tek | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Guma in zračnica | 24/26/20*1,95/2,125 Črna pnevmatika |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | gorsko kolo , gorsko kolo , kolo , kolesa , mtb , bicicleta de montana |
| 85 % SKD | |
| Pristanišče | Tianjin |
| Zmožnost dobave | 2500 kosov/kosov na mesec |


Naše gorsko kolo, opremljeno s 21-sistemom prenosa hitrosti, ponuja vsestranske možnosti prestavljanja, kar vam omogoča, da brez težav premagujete tako strme vzpone kot hitre spuste. Izbirajte med neštetimi barvami, ki ustrezajo vašemu slogu, in izkusite svobodo prilagajanja z našo podporo za barve po meri, kar vam omogoča, da se vozite s kolesom, ki resnično odraža vašo osebnost.


Naše gorsko kolo ni samo visokozmogljiv spremljevalec, temveč tudi cenovno dostopen. Z neposredno prodajo v tovarni nudimo ugodno ceno brez kompromisov pri kakovosti. Dobrodošli pri povpraševanju in naročilu lastnega moškega gorskega kolesa, kjer se kakovost sreča z dostopnostjo. Izboljšajte svoje kolesarske dogodivščine s kolesom, ki združuje stil, vzdržljivost in inovativnost – saj si vaše potovanje zasluži le najboljše. Samozavestno se objemite na prostem in naj bo naše gorsko kolo vozilo, ki vas popelje proti novim višinam razburjenja in raziskovanja.
Priljubljena oznake: moška gorska kolesa, proizvajalci, dobavitelji, tovarna moških gorskih koles na Kitajskem
Naslednji: Zložljivo gorsko kolo
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi






