Gorsko kolo za začetnike
Predstavitev izdelka
| Material okvirja | Aluminijeva zlitina |
| Material vilic | Jeklo |
| Vzmetenje vilic | ja |
| Zavorni sistem | Disk zavora |
| Velikost kolesa | 29" |
| Zobniki | 24 Hitrost |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Aluminijeva zlitina |
| Širina pnevmatike | 29*2.125" |
| Kraj izvora | Tianjin, Kitajska |
| Številka modela | HBMMS-LHJ |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Vrsta okvirja | Trdi okvir (brez zadnjega blažilnika) |
| Vrsta pedala | Navadna pedala |
| Nosilnost | 100 KG |
| Neto teža | 16 kg |
| Bruto teža | 18 kg |
| Okvir | 29" ALUMINIJSKI OKVIR |
| Prestavna ročica | 24 hitrosti |
| Krmilo | JEKLENO krmilo, držalo iz zlitine |
| Zavora | Disk zavora |
| platišče | Dvojno stensko platišče iz zlitine |
| PNEVMATIKA | 29" *2.125, ČRNA PNEVMATIKA |
| VERIŽNIK&ROČILKA | JEKLO ED 3 kosi VERIŽNIK&GONILKA |
| PROSTI TEK | KITAJSKI 8 DELNI PROSTI TEK |
| PEDAL | ALU PEDAL |
| SEDLO | MTB UDOBNO SEDLO |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | (1) SKD 85 % 1 KOS / 1 CTN en 20fcl lahko naloži 130 kosov en 40HQ lahko naloži 380 kosov (2) CKD 4PCS /1CTN en 20fcl lahko naloži 450 kosov en 40HQ lahko naloži 1052 kosov |
| Pristanišče | pristanišče xingang -Tianjin |
| Zmožnost dobave | 2000 kosov/kosov na mesec |


Naša zavezanost okolju je razvidna iz uporabe okolju prijazne elektrostatične barve, ki zagotavlja eleganten zaključek okvirja in hkrati zmanjšuje naš ekološki odtis. Izbirajte med paleto več barv, da izrazite svoj osebni slog, in za tiste, ki iščete resnično edinstven videz, izkoristite naše barvne možnosti po meri, da svoje kolo prilagodite svojim željam.


Osedlajte se za udobje z odebeljenim in udobnim sedlom, ki zagotavlja prijetno jahanje tudi med daljšimi izleti. Odebeljene pnevmatike dodajo dodatno plast blaženja in stabilnosti, kar začetnikom omogoča, da pridobijo samozavest, ko se spopadajo z novimi izzivi na svojem kolesarskem potovanju.


Cenovna dostopnost se sreča s kakovostjo z našo neposredno tovarniško prodajo, ki ponuja ugodno ceno za začetniško gorsko kolo s številnimi funkcijami. Veseli smo povpraševanj in naročil ter vas vabimo, da se podate na svojo kolesarsko avanturo z zanesljivim in cenovno ugodnim sopotnikom. Sprejmite vznemirjenje poti, nadgradite svoje sposobnosti in ustvarite trajne spomine z našim gorskim kolesom za začetnike – kjer je vsaka vožnja korak k obvladovanju umetnosti terenskega kolesarjenja.
Priljubljena oznake: gorsko kolo za začetnike, proizvajalci, dobavitelji, tovarna gorskih koles za začetnike na Kitajskem
Naslednji: Moško gorsko kolo
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







