Maščoba pnevmatika električna gora
Predstavitev izdelka
| Zobniki | 7 Hitrost |
| Material okvirja | Aluminijeva zlitina |
| Položaj motorja | Motor zadnjega pesta |
| Položaj baterije | Integrirana baterija |
| Pametna vrsta | Elektronski, digitalni |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | DGCS-X2-A |
| Razpon na moč | 31 - 60 km |
| Najvišja hitrost | 30-50Km/h |
| Navor | 70-80} Nm |
| Čas polnjenja | >3 ure |
| Ime izdelka | Električno gorsko kolo |
| Baterija | 48V 10,4Ah litijeva baterija |
| Moč motorja | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Okvir | Aluminijeva zlitina |
| Zavora | Dis-zavore |
| Motor | 350W--1000W |

Sprostite vznemirjenje terenskega raziskovanja z našim vrhunskim električnim gorskim kolesom Fat Tire. To kolo, natančno izdelano za premagovanje zahtevnih terenov, brezhibno združuje moč, vsestranskost in slog za vrhunsko pustolovščino na prostem. S prilagodljivimi barvami, elegantnim okvirjem iz aluminijeve zlitine in neto težo 29 kg to kolo dosega popolno ravnovesje med estetiko in zmogljivostjo.

Električno gorsko kolo Fat Tire, ki ga poganja dinamični 350 W-1000 integrirani kolesni motor, zagotavlja hitrosti od udobnih 25/uro do navdušujočih 45/uro, kar zagotavlja razburljivo in učinkovito vožnjo po gorah, poteh in razgibani pokrajini . Litijeva baterija, ki je na voljo v različnih zmogljivostih od 48V10,4A do 48V25A, zagotavlja impresiven doseg od 40 kilometrov do izjemnih 80 kilometrov, kar vam omogoča raziskovanje daleč naokrog z enim polnjenjem.

Krmarjenje po različnih terenih je poenostavljeno s posebnimi funkcijami, vključno z oljno rumenimi sprednjimi vilicami za blaženje udarcev za motorne sani, posebnimi pnevmatikami 26*4.0 za električna vozila in prostim kolesom Shimano 7- za brezhibno prestavljanje. . Vodoodporno tesnilo na sredinski osi skupaj s posebno verigo proti rjavenju zagotavlja vzdržljivost in dolgo življenjsko dobo tudi v zahtevnih vremenskih razmerah.
|
Parametri izdelka |
|||
|
Velikost: |
26 palcev |
Material okvirja: |
Letalska aluminijeva zlitina |
|
obremenitev: |
150 kg |
električni stroji: |
500-1000W |
|
Baterija: |
48v10.4a litijeva baterija |
Neto teža: |
28 kg |
Priljubljena oznake: električna gora z debelimi pnevmatikami, proizvajalci, dobavitelji, tovarna električnih gora z debelimi pnevmatikami na Kitajskem
Naslednji: E-kolesa za odrasle
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi








