Kolesa za 13 letnike
Stran s kolesi za 13-letnike prikazuje kolekcijo, zasnovano za potrebe mladih mladostnikov, ki vstopajo v najstniška leta. Ta kolesa združujejo varnost, udobje in slog ter so opremljena s funkcijami, kot so ščitnik verige za varnost, sedež za blaženje udarcev za udobje na neravnih terenih in dodatni praktični elementi, kot sta košara in okvir zadnjega sedeža za udobje. Izdelani so z lahkim ohišjem za enostavno uporabo, ki je posebej prilagojena razvijajočim se potrebam najstnikov, ki iščejo neodvisnost in avanturo na svojih kolesarskih poteh.
Predstavitev izdelka
| Material vilic | Jeklo |
| Zobniki | Enotna hitrost |
| Velikost kolesa | 24" |
| Material okvirja | Jeklo |
| Zavorni sistem | Disk zavora |
| Drugi atributi | |
| Material platišča | Jeklo |
| Vrsta okvirja | Popoln okvir, odporen na udarce |
| Kraj izvora | Tianjin |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | KAQ-YDN |
| Vzmetenje vilic | ja |
| Bruto teža | 25 kg |
| Neto teža | 23 kg |
| Vrsta pedala | Navadna pedala |
| Dolžina (m) | 1.6 |
| Nosilnost | 150 KG |
| Ime izdelka | električno kolo/električno gorsko kolo//baterija/EV/PEV/e kolo/ |
| Kategorija | električno kolo/električno gorsko kolo//baterija/EV/PEV/e kolo/ |
| Certifikat | CE/EN71/3CCC/BV |
| material | Aluminijeva zlitina/jeklo/ogljikova vlakna |
| starost | odrasli |
| Logotip | OEM ODM |
| Krmilo | aluminij/jeklo/magnezijeva zlitina |
| Ključne besede | električno kolo/električno gorsko kolo//baterija/EV/PEV/e kolo/stroji |
| Aplikacija | dejavnosti na prostem |
| barva | Prilagojeno |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | SKD ali CKD, za 28 col električno mestno kolo s košaro in zadnjim nosilcem za ženske |
| Pristanišče | Tianjin xingang, Kitajska, za 28-palčno električno mestno kolo s košaro in zadnjim nosilcem za ženske |
| Zmožnost dobave | 50000 kosov/kosov na mesec |


【UPOŠTEVANO ZA VARNO IN TRPEŽNO】 Zavora za vzpenjanje poskrbi, da se vaš mali ustavi in zlahka nadzoruje, priloženi ščitnik za verigo pa prepreči, da bi se poškodoval. Vzdržljiv hi-ten jekleni okvir je dovolj zanesljiv, kot tudi ščit Stotnika Amerike, podprt z DOŽIVLJENJSKO garancijo na okvir.


【PREPROSTA NAMESTITEV】 Kolo je 85 % sestavljeno in ima osnovna orodja za sestavljanje, na kolo je treba dodati le nekaj delov. Celoten postopek je tako enostaven, kot da skuhate skledo testenin in jih okrasite s svojo omako in začimbo.
Priljubljena oznake: kolesa za 13 letnike, Kitajska kolesa za 13 letnike proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: 16 palčno kolo
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi




