Zunanji voziček iz nerjavečega jekla
Predstavitev izdelka
| Kraj izvora | Zhejiang, Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | JL-FW01 |
| Dimenzije (D x Š x V) | 75/44/76 cm |
| Garancija | 3 leta |
| Podpora po meri | OEM |
| Ime izdelka | Voziček |
| barva | Barva po meri |
| MOQ | 50 kosov |
| Teža | 6,2 kg/9,4 kg |
| OEM | Nakup |
| Uporaba | Naša vrata |
| Podrobnosti pakiranja | Velikost pakiranja je 58*20*78 cm |
| Prodajne enote: | Posamezen predmet |
| Velikost posameznega paketa: | 58X20X78 cm |
| Posamezna bruto teža: | 10.{1} kg |
TEŽKI ZLOŽLJIVI VOZIČEK – Ta zložljivi voziček, izdelan iz visokokakovostnih materialov, je zasnovan za vzdržljivost. Robusten jeklen okvir in robustna tkanina lahko preneseta obremenitve pogoste uporabe z nosilnostjo do 200 lbs. Naložite ga z vso svojo opremo, ne da bi vas skrbelo okvare.


6" UNIVERZALNA SPREDNJA KOLESA – Ta voziček ima štiri prevelika kolesa, ki brez težav krmarijo po katerem koli terenu, od peska do gramoza do trave. Sprednja kolesa so vrtljiva za izboljšano manevriranje, kar olajša krmiljenje v ozkih prostorih.
ENOSTAVEN ZA UPORABO – Ta zložljivi voziček za živila se postavi v nekaj sekundah – sestavljanje ni potrebno! Samo razgrnite, naložite predmete in že ste pripravljeni. Ko ni v uporabi, se priročno zloži za enostavno shranjevanje v vašem prtljažniku ali garaži in zavzame minimalno prostora, kot nalašč za majhna stanovanja.


VSESTRANSKA UPORABA – Idealen za različne dejavnosti, ta prenosni voziček je kot nalašč za vrtnarjenje, vožnjo po prtljažniku, izlete na plažo, izlete v parke in kampiranje. Odličen je tudi za prevoz opreme na športne dogodke, koncerte ipd. Zagotovite si svojega še danes in začnite naslednjo avanturo!
ULTIMATNI SPREMLJEVALEC ZA KAMPIRANJE – Z elegantno zasnovo in vrhunskimi funkcijami je ta zložljivi voziček popoln za navdušence na prostem. Zasnovan z mislijo na pustolovščino, ponuja vse ugodnosti, potrebne za udobno in elegantno izkušnjo kampiranja.

Priljubljena oznake: zunanji voziček iz nerjavečega jekla, proizvajalci, dobavitelji, tovarna zunanjih vozičkov iz nerjavečega jekla
Naslednji: Zložljiv vrtni voziček
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







