Skuterji za 3 5 letnike
Predstavitev izdelka
| Starost | 3 - 6 let, 8-12 let, 2-12, 3-15 |
| Material kolesa | PU |
| Material telesa | Aluminij, najlon, PP |
| Zložljiva | ja |
| Sedež vključen | št |
| Številka kolesa | tri |
| Nastavljiva po višini | ja |
| Največja hitrost | <3,6 km/h |
| luč vključena | ja |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | BTM-916 |
| Ime izdelka | otroški skiro |
| Okvir | Popolnoma aluminijasta palica + ABS plastika + PU kolesa |
| Velikost | 65*55*45 cm |
| Zavora | Nožna zavora |
| barva | rdeča, modra, roza, grafiti |
| Sprednja guma | 120*35 mm |
| Zadnja guma | 80*24 mm |
| Vrsta pnevmatike | PU lahka kolesa |
| Pakiranje | 1 kos/barvna škatla, 6 kosov/karton |
| Velikost kartona | Velikost kartona |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | Kartonsko embalažo je mogoče prilagoditi glede na zahteve kupca |
| Pristanišče | Pristanišče Tianjin, pristanišče Qingdao |


Širok starostni razpon: Ergonomsko oblikovani gumijasti ročaji so mehki in nedrseči ter preprečujejo utrujenost rok. Krmilo ponuja 5 nastavljivih možnosti višine (24/25/26/29/32 palcev), kar omogoča, da skiro raste z vašim otrokom.


Zložljiv skuter: Ta 2-in-1 skiro je opremljen z odstranljivim zložljivim sedežem, ki se zlahka spremeni iz sedečega skiroja v tradicionalni skiro brez orodja. Zložljiv gumb je priročno nameščen pod palico za enostavno prenašanje in shranjevanje.

Priljubljena oznake: skuterji za 3 5 letnike, Kitajska skuterji za 3 5 letnike proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Igrače za skiroje
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi





